Crazy Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to our camp!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Rules!
Why don't you get it?  254zgcy
Welcome on our camp!
Why don't you get it?  13ypkls
Ultimele subiecte
» Knock first ! [ + 18 ]
Why don't you get it?  Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:27 am Scris de Masato Rin

» Unusual space.
Why don't you get it?  Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:17 am Scris de Masato Rin

» Shining sun ;x !
Why don't you get it?  Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:46 am Scris de Masato Rin

» A walk together .. [ +18 ]
Why don't you get it?  Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:44 am Scris de Choi Jin Hyung

» Rinnie's photos~
Why don't you get it?  Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:39 am Scris de Choi Jin Hyung

» Ceva dulce ...
Why don't you get it?  Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 6:59 am Scris de Keiko Kitagawa

» O noapte cu peripetii ....
Why don't you get it?  Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:48 am Scris de Keiko Kitagawa

» Nothin' new...
Why don't you get it?  Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:39 am Scris de Keiko Kitagawa

» Something to belive in .
Why don't you get it?  Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:29 pm Scris de Alexunder von Deadly

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri

 

 Why don't you get it?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 11:15 am

O seară minunată de vară, cu luna plină strălucind pe cerul plin cu o infinitate de stele. Un peisaj superb, relaxant, făcând pe oricine să iasă din casă şi să stea în aer liber. JaeJin, plictisindu-se enorm în cabană, ca în fiecare seară, iese, şi se duse în locul 'secret', ştiut DOAR de adolescenţii de aici. Un loc drăguţ, unde nu erau reguli, şi el putea cânta la chitară cât dorea, fiindcă nimeni nu îi spunea să înceteze, sau să cânte mai încet.
S-a aşezat pe o buturugă, cu chitara în braţe, cântând o melodie lentă, ce îl relaxa. Între timp a schiţat un zâmbet, privind în gol şi oprindu-se din cântat. Rămăsese cu privirea aţintită în jos, dar fu 'deranjat', de nişte sunete erotice. Oh nici aici nu mai e linişte, îşi spusese, oftând lung, şi îşi duse picioarele la piept.
Sus In jos
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 11:24 am

Niciodată nu rezista să stea singură în camera ei prea mult timp, mai ales seara. Iesișe cu niște prietene, dar acestea plecaseră repede. Nu avusese ce să facă, așa că luă o doză destul de mare de droguri. Devenise dependetă și era conștientă de lucrul acesta, dar nu avea ce să facă în privința asta.
Vedea totul în ceață, se simțea amețită, dar totuși bine, pe moment.
Ieșise din localul unde stătuse, un fel de bar. Pe afară nu erau așa multe persoane. Doar unii care și-o trăgeau prin nu știu ce boscheți și un tip care cânta la chitară. Trecu pe lângă el, sau mai bine zis, se opri în dreptul lui.
- Cântă mai tare, îi spuse. Nu voia să audă acele sunete enervante ale fetei din boscheți.
Nu înțelegea cum de ajunsese ea aici. Părea că fusese o idee proastă să vină în tabăra asta. Dar tatăl ei o obligase, avea impresia că aici n-o să aibe voie cu droguri și o să se lase. Ce tâmpenie, de parcă nu ar fi putut să ia și aici.
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 9:03 pm

Era tot înfundat în gânduri, încercând să nu audă acele sunete. Oare ăştia nu au şi ei o cameră? încercă el să nu se gândească la ei, dar nu reuşi. Îşi tot punea întrebări, dar apoi se opri, cu privirea în continuare aţintită în jos, undeva nu foarte departe de el. Dar încet încet observă picioarele unei fete, subţiri. Îşi ridică privirea încet încet, observând fiecare detaliu. Era o fată. O fată îmbrăcată în pantaloni scurţi, şi un tricou negru. Era frumoasă, şi foarte adorabilă. Dar când se simţi privită, fata îi spusese să cânte mai tare. Era prima dată când auzise aşa ceva de când ajunsese aici. Şi îi conveni. A zâmbit, trecând cu mâna prin păr mai întâi, şi strângând chitara tare în braţe. Începu să lovească acele corzi, nemilos, scoţând nişte sunete foarte plăcute, ce te relaxa. El cânta, şi între timp o privea pe tipă. A cântat aşa vreo trei minute, când deja îl dureau degetele. Îşi uitase pana în cameră, şi nu mai exersase de mult fără. Neobişnuit fiind, îi dădu puţin sângele, dar băgă degetul cu pricina în caverna fierbinte, şi şterse sângele cu limba, asemenea unui vampir. I-a zâmbit apoi fetei, scoţându-şi rapid degetul din gură. Avea un zâmbet superb, şi era mândru de asta.
Sus In jos
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 9:10 pm

Se bucură de faptul că băiatul începu să cânte mai tare, așa cum zise ea. Între timp, sunetele acelea se cam opriră, spre bucuria lor. Nu îi suporta pe cei care o făceau așa, în aer liber. La naiba, nu mai exista camere, sau ce? Acolo e mult mai comod!
Îl ascultă pe băiat, cum cânta. Era o melodie destul de frumoasă. În fine, după acea doza destul de mare acum i-ai fi putut da să asculte orice tâmpenie că tot i s-ar fi părut frumoasă.
Când băiatul se opri, se uită înspre ea și zâmbi. Mao făcu la fel, apoi veni ușor înspre el, așezându-se pe buștean. Era prea amețită ca să mai stea în picioare.
- Îmi place cum cânti, spuse ea încet, apoi brusc, i se închiseră ochii și adormi, căzând cu capul pe umărul băiatului.
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 9:20 pm

Fata îl ascultase în tot acest timp, şi îi zâmbi. Venise înspre el, dar ceea ce i se păru ciudat a fost că se cam balansa. Dar când se aşeză pe buturugă, totul reveni aproape la normal. Până în momentul când a adormit pe umărul lui JaeJin. Acesta a privit-o lung, încercând să-şi dea seama ce păţise fata. Îi dădu o palmă uşoară peste faţă, şi îi controlă pulsul. Era ok, respira, dar nu se trezea. Off, am parte numai de ciudăţenii. Şi eu care o credeam altfel, şi-a spus în gând, punându-i capul pe picioarele lui, fiindcă stătea şi ea incomod, dar şi el. Chitara momentan zăcea lângă ei, parcă şi ea minunându-se de fată.
A ajuns la concluzia, după mult timp de gândire, că fata era o drogată. Altfel nu îşi putea explica de ce adormise, şi de ce se balansa. Beţivă nu părea a fi, pentru că dacă era, ar fi avut limba mult mai încâlcită, deci asta era singura soluţie. Dar nu înţelegea, de ce adolescenţii au nevoie de droguri pentru a fi fericiţi? Există multe lucruri ce e pot face fericit, dar nu drogurile. Ştia asta mai bine ca oricine, fiindcă şi el a fost tentat să încerce, dar apoi îşi dădu seama de greşelile lui. Asta dorea să vadă şi fata, iar dacă nu o să vadă singură, o să încerce chiar el să o schimbe.
Sus In jos
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 9:28 pm

Mao părea că nu mai are de gând să se trezească prea curând. Nu se mișcă nici o clipă, stătea acolo, cu capul pe picioarele băiatului și dormea, nemișcată ca o statuie, parcă era aproape moartă. Doar la un moment dat părea gata să se trezească, dar de fapt începu să aibă același coșmar ca de obicei, cu mama sa. Când se droga, mereu credea ca încă e vie și că o să se întoarcă la ea, dar totul se sfârșea vâzând-o moartă în sicriul ei, și nu era o imagine prea plăcută.
Începu să vorbească ceva prin somn, deși nu se întelegea prea clar ce. Repetă de mai multe ori cuvântul ”mami” și cum stătea pe băiat, îl simți lângă ea. Îi apucă picioarele în brațe, strângându-le ușor. Parcă era somnambulă. Dacă ar fi știut ce făcea acum, ar fi roșit ca naiba, pentru că numai când se droga era mai ”nebunatică”.
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 10:55 pm

Fata era aşa drăgălaşă când dormea, şi băiatul se apropie încet încet de ea, pentru a o observa mai bine. Dar atunci fata se apucă să o strige pe maică-sa, într-un mod drăgălaş întradevăr, dar aici nu era mama ei. Îi era dor de ea, asta e sigur. Atunci, o luă în braţe, ridicând-o, şi agăţându-şi şi chitara de gât. începu să meargă mai înăuntrul pădurii. Acolo el îşi făcuse o 'mini căsuţă' unde stătea când era nervos. Era frumos acolo, şi patul era cel mai confortabil. Ajunşi acolo, JaeJin deschise uşa, şi intră cu tot cu fată. O lăsase pe pat, învelind-o cu o pătură roşie şi pufoasă. El îşi lăsă chitara sprijinită de perete şi se aşeză lângă fată, presându-şi mâna deasupra capului ei. Era tare drăguţă, păcat că era o drogată.
A stat aşa vreo cinci minute, şi se duse să-şi ia un pahar cu apă. Îl dăduse peste gât, apoi s-a întors la fată. Se întinse de data asta lângă ea, băgându-se şi el în pătură, aţipind rapid. Îi era somn, chiar dacă nu era foarte târzu. El era gen o 'găină'.
Sus In jos
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 11:54 pm

Mao dormea bustean, nu avea nici o treaba cu lucrurile din jur. Baiatul o duse in pat, iar atunci inceta si sa mai vorbeasca in somn. De fapt, nu mai avea acel cosmar, iar acum somnul ei se transformase intr-unul dulce.
Simti pe cineva langa ea, iar de obicei, cand era o persoana langa ea, se intorcea si il imbratisa.
Intre timp isi mai si revenise. Deschise ochii, si il vazu pe baiat langa el. Pentru cateva clipe se sperie, dar isi aduse aminte de tot ce se intamplase si se mai linisti.
Se ridica in fund, incet, incercand sa nu-l scoale. Se uita in jur, intrebandu-se unde se afla.
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 12:03 am

Simţi cum cineva îl cuprinse cu braţele, ba chiar el îi atinse mâinile şi strânse uşor. Dar, fata se trezi apoi şi se ridică încet încet, chipurile să nu-l trezească. Băiatul nu adormise de-a binelea, doar aţipea. Şi o trase de mână lângă el, puţin inconştient de ce făcea, şi îi spuse că trebuie să doarmă.
-Ai nevoie de un somn, să-ţi treacă efectul. O strânse puternic în braţe ca să nu se mai ridice, şi atunci simţi clar că trebuie să aibe grijă de ea. Era prea mică pentru lumea 'veselă', adică cea a drogurilor. Şi când îşi dădu seama că o strângea în braţe, fiind cu ea în acelaşi pat, îi dădu drumul, şi se răsuci, obişnuit cu patul mare din camera lui, căzu pe jos. Patul ăsta nu era foarte mare, aşa că... Dar se ridică imediat, privind-o pe fată.
-Eşti în regulă? Şi scuze, nu am vrut să fac asta. A început el să dea din umeri neîncetat, şi cu un rânjet de prost pe faţă. Vrei un pahar cu apă, sau ceva?
Sus In jos
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 6:20 am

Doar ce se ridicase puțin, căci îl simți pe băiat trăgând-o înapoi. Ok, la asta nu prea se așteptase. Credea ca doarme, doar de asta se mișcase așa încet. Nu dură mult momentul în care o ținu în brațe, căci acesta îi și dădu drumul. Părea că se trezise cu adevărat și că acum era jenat de ce făcuse. Când se rostogoli prin pat, ateriza pe jos. Într-adevăr, patul era foarte mic.
Auzi cum se izbi de pământ, iar atunci, Mao, sări în sus ca arsă. Veni pe marginea patului, când tocmai acesta se ridică. Ajunse față în față cu el și îl privi lung, întrebându-se dacă se lovise.
- Eu sunt bine, dar tu? Și da, chiar vreau un pahar cu apă.
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 6:56 am

Fata se ridică imediat, privindu-l lung. Era aşa drăgălaşă, şi nu se abţinu să o ciufulească. Îi dădu apoi câteva firicele din ochi, şi când îi auzi întrebarea ei, îi spuse că şi el e bine. S-a ridicat, şi s-a dus până la un frigider, luând o sticlă de apă minerală, turnând lichidul într-un pahar. Se întoarse la ea, şi i-l dădu.
-Cum te cheamă? întrebă, privind-o şi aşezându-se lângă ea. Fata îl hipnotiza complet. Era foarte frumoasă, şi simţea ceva pentru ea, ce nu mai simţise de mult. Dar îi era frică să se bage într-o relaţie cu o necunoscută. Chiar dacă e interesant aşa... Îi era frică să nu fie iar dezamăgit, şi să sufere. Şi în plus, la vârsta lui, dorea ceva serios. Foarte serios! După el s-ar fi ajuns şi la mariaj. Dacă nu acum, până la 25 singur s-ar fi întâmplat. Trebuia să fie şi pentru el o fată frumoasă, deşteaptă şi înţeleaptă. La asta a visat tot timpul. Dar se pare că nimeni nu a putut ajunge la inima lui, doar o fată la cincisprezece ani, ce l-a dezamăgit rău de tot. Atunci, Jae a scos un oftat, încercând să-şi alunge gândurile neplăcute.
Sus In jos
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 7:05 am

În timp ce îl privi pe băiat, acesta începu s-o ciufulească. De obicei nu suporta să i se facă așa ceva, dar de data asta îi plăcuse. Uneori, acest gest o făcea să se simtă din nou copil. Îi zâmbi scurt după acesta își retrase mâna.
- Mao. Pe tine?
După ce se prezentă, lua paharul de apă. Îi fusese mai sete ca niciodată, așa că-l termină în doi timpi și trei mișcări. Așeză apoi paharul gol pe jos, pe podea, căci prin jur nu era vreo masă. De fapt, era una acolo în cameră, dar îi era lene să se deplaseze până la ea.
Își îndreptă privirea curioasă spre el, curioasă să afle numele acestui băiat care-i oferise un loc cald unde să doarmă. Dacă nu apărea el sigur ar fi adormit din nou pe afară, în frig și pe jos.
În acele clipe îi examină chipul mai bine. Chiar era drăguț, avea trăsături frumoase și era un tip interesant. Bine, părea prea cuminte pentru ea, iar ea se miră că nu se speriase de ea. Totuși, se întreba ce impresie își crease când o văzuse așa. Poate și el o credea ”o drogată”:
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 7:22 am

Fata părea gânditoare. La fel de gânditoare ca şi el. În momentul ăsta dorea să o îmbrăţişeze dar nu dorea să îşi deschidă sufletul aşa de repede către ea. Nu voia să se ataşeze aşa tare, nu o cunoştea foarte bine. Între timp îi spusese şi numele ei. Mao. Aşa o chemă şi pe fata ce îl dezamăgise. Atunci începu să se gândească şi mai mult la cât de singur e, şi pentru prima dată era pesimist. O să rămână singur pe vecie, la asta se gândea. Se întreba şi dacă nu e destul de frumos pentru ele, dacă nu e îndeajuns de romantic, dacă nu avea personalitatea necesară pentru ele. Dar el era un băiat fenomenal, ci ele nu erau îndeajuns de bune pentru el. Toate se dădeau pe lângă el, doar pentru banii şi faima săi. Şi ura asta. Dorea ca o fată să îl aleagă pentru personalitatea lui, pentru persoana în sine.
-Eu sunt JaeJin. Îmi pare... foarte bine. I-a zâmbit, şi îi luă mâna într-a lui, sărutându-i-o uşor, ca un gentleman înnăscut ce era. Oare prin gestul ăsta încercă să o cucerească? Nici el nu ştia. Nu mai făcuse de mult o 'cucerire'.
Sus In jos
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 7:30 am

Mao se uita la băiat de parcă era o statuie. Îi examina fiecare colțișor al chipului. Îi veni in minte imaginea cu el și ea, când o îmbrățișase. Nu știa de ce, dar voia din nou să se întample acel lucru. Însă își alungă repede gândul când auzi numele băiatului. Vru să-i spună că și ei îi pare bine, dar tăcu brusc, când acesta îi luă mâna să i-o sărute.
Mao sări în sus și se uită la acesta mirată și totuși într-un mod ciudat.
- Ce ai? Nu mai suntem în secolu 20!
Își frecă mâna de tricou. Un gest foarte copilăros și prostesc, dar ea nu era obijnuită cu tipii romantici. De fapt, nu era așa obijnuită cu băieții. Se înțelegea bine cu ei, dar nu avusese mai mult de 3 prieteni până acum. Cu greu se atașa de un băiat.
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 7:51 am

Fata sări ca arsă şi îşi şterse mâna sărutată. Îl amuzase, şi nu lăsă să nu se vadă, fiindcă brusc îi apăru un zâmbet pe chip, ce se transformă într-un râset prostesc. Atunci când îi auzi replica, râse şi mai tare. Da, mare diferenţă. 20-21. Ori fata se credea în secolul 50? Mda, în fine! În sfârşit a găsit şi el o fată ce nu era înnebunită după aspectul lui.
-Încercam să fac şi eu pe gentleman-ul. De fapt nu încerca, era deja asta şi îi plăcea să fie aşa cum e. Atunci, şi-a scos din buzunarele de la pantaloni un pachet de ţigări, şi a scos una lungă şi subţire, ca de muieri; o privi lung. Cât de idiot am fost să-mi iau de ăstea? se întrebă singur, aprinzându-şi-o. O băgă în gură, trăgând puternic din ea. Pe gură îi ieşea fumul sadic, şi gri, ce umpluse toată camera.
-Dacă te deranjează fumul, mă opresc. A zâmbit, ştiind sigur că nu o deranjează. A, şi vrei şi tu? Dar stai, nu-ţi dau. Eşti prea mică pentru ţigări. Sorry.
Sus In jos
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 7:59 am

<<Încercam să fac şi eu pe gentleman-ul.>>
Mda, observase și ea că încercase asta, iar spre mirarea ei, asta fu tot ce comentă băiatul și apoi îi zâmbi. Se așeză la loc, pe pat. Se trânti de fapt pe acesta. Era așa moale, pufos. Îi aducea aminte de patul în care dormea când era mică. Ciudat că se gândea acum tocmai la perioada când fusese un copil. Pe atunci nici nu-i trecuse prin minte c-o să ajungă să se drogheze, fusese chiar un copil foarte cuminte.
Observă că băiatul aprinse o țigară. O întrebă și pe ea dacă vrea una, dar imediat își schimbă gândul.
- Eu? Mică? Huh, cât tupeu pe tine!
Se ridică în fund și se uită la JaeJin, apoi se strâmbă, exact ca un copil mic.
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 8:13 am

A început să râdă când îi auzi replica fetei, şi când se strâmbă la el. Era aşa scumpă, îi venea să o mănânce cu totul. Mai trase o dată din ţigară, apoi o stinse şi o aruncase pe undeva pe-acolo.
-Eşti ca o sticlă de iaurt. I-a făcut cu ochiul, apoi adăugă: Îmi place iaurtul. Râse, şi se întinse în pat, închizând ochii. Cred că o să adorm curând. Dacă nu-ţi convine să dormi cu mine, uşa e direct înainte. Ştii drumul de-acolo, cred. Normal, era mai mult ca sigur că fata nu va pleca. Şi va rămâne cu el. Dar în caz că asta nu se va întâmpla, o să se străduiască să o ducă acasă. A oftat scurt, şi îşi băgă mâna sub o pernă, scoţându-şi cămaşa cu care era îmbrăcat. Mai avea pe dedesubt o bluză neagră, aşa că fata nu avea de ce să se simtă jenată sau ceva de genul. I-a zâmbit, privind-o, şi i-a spus:
-Noapte bună. Vise perverse...! Nu folosise niciodată expresia asta, dar dorea să îi vadă reacţia de copil mic.
Sus In jos
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 8:20 am

„Ești ca o sticlă de iaurt” îl auzi, spunând. Nu prea înțelese la ce se referă, dar nu prea-i dădu importanță. Acum voia să se culce. Și ea ar fi făcut același lucru, era destul de obosită, însă nu știa ce să facă. Nu i se părea normal să doarmă în camera unui străin. Mă rog, nu mai era chiar așa străin, făcuseră deja cunoștință.
Băiatul se trânti pe pat și îi spuse noapte bună, dar îi ură și se aibă vise perverse. Rămase mută câteva clipe.
- Aha, acum ești și perv! Știi ce, mai bine plec!
Nu-l lăsă să-i mai răspundă căci ieși din cameră în câteva secunde. Trânti ușa după ea așa de tare încât crezu c-o și stricase. Dar Mao nu pleca, simțea că nu ar fi trebuit să facă asta. Se puse în fața ușii, pe niște trepte.
Închise ochii și-și sprijini bărbia între palme.
Mă întreb dacă o să vină după mine. Hmm, dar nu cred, de ce i-ar păsa lui?
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 8:28 am

Jae stătu cam cinci minute după ce plecă fata. Pur şi simplu nu realizase ce spusese ea, dar apoi când îşi dădu seama, se dădu jos din pat şi fugi după ea. A deschis uşa, ce mai devreme o trântise ea, de şi acum îi răsuna în cap. Dar când să coboare treptele, o văzu pe fată. Stătea acolo ca o miloagă, şi privea înainte, afundată în gânduri. Spera că nu îl auzise, şi începu să meargă cât mai încet înspre ea, şi o apucă uşor de după gât, lăsându-se jos lângă ea.
-O să înceapă să plouă. Mai bine ai intra. Stătu şi el cu privirea aţintită înainte, dar mâna nu şi-o luase nici acum de pe gâtul ei. Dacă te uitai la ei de undeva de sus, sau din lateral, puteai jura că sunt la o întâlnire sau ceva de genul. Atunci, a ciufulit-o uşor, spunându-i că a glumit când i-a urat vise perverse. Nu sunt aşa de idiot precum mă crezi, i-a spus, în timp ce se ridică şi începu să urce treptele.
-Nu mă fă să te aştept prea mult, altfel dormi pe jos în seara asta.
Sus In jos
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 8:38 am

Off: Băi, ești prea cuute Mad

On: Trecură câteva minute, puține, ce-i drept, dar lui Mao i se păru că trecură câteva ore și într-un fel voia să se întoarcă în cameră. Dar peste câteva clipe i se împlini dorința. Băiatul venise după ea, iar asta o bucură atât de tare încât îi veni să-l ia în brațe, numai că se abținu.
- Ah, vin imediat! spuse rapid când auzi de dormitul pe jos. Ea chiar își dorea să doarmă în patul acela pufos, unde așternuturile miroseau impecabil.
Se ridică de pe trepe și-l urmă pe băiat. Ajunse în cameră și se trânti pe saltea. Închise ochii și în același timp îl întrebă pe băiat:
- Ai ceva de schimb? Nu vreau să dorm în hainele astea...
Nu era obijnuită să doarmă în hainele de zi. De fapt, ea se îmbrăca noaptea doar într-un tricou larg și mai lung. Așa dormea cel mai comod.
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 8:57 am

Fata nu a stat prea mult pe gânduri, şi veni foarte repede, ba chiar i-o luase înainte. A început să râdă, şi a încuiat uşa, trântindu-se apoi pe pat. Dar relaxarea lui nu dură mult, căci fata îl întrebă dacă are ceva de schimb. Asta însemna să se dea jos din pat. A schiţat un zâmbet, zicând 'desigur', şi se ridică. Căută printr-un dulap nişte haine, dar dădu doar peste o cămaşă mai lungă de-a lui şi nişte pantaloni scurţi.
-Ne! Pantalonii îi iau eu! Tu ia doar cămaşa, e lungă deci... A, dacă vrei să te schimbi... trebuie să te schimbi AICI. Nu mai e nicio altă cameră, dar stai liniştită nu o să mă uit la tine, atâta timp cât nici tu nu o să te uiţi la mine. Mă intimidez repede. A chicotit, 'înmânându-i' cămaşa ca pe un trofeu valoros. Atunci se dusese după acel mic dulăpior, şi îşi scoase pantalonii, îmbrăcându-se cu ceilalţi. S-a dezbrăcat şi de bluză, fiindcă oricum era foarte cald. Acum era doar în bustul gol, şi cu nişte pantaloni. Dar nu a ieşit de-acolo.
-Când eşti gata să mă anunţi, să ies.
Sus In jos
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 9:04 am

Băiatul se ridică de pe pat și îi dădu fetei o cămașă. Parcă ghici ceea ce voia. Așa o să doarmă comod și nu o să moară de cald. Îi mulțumi și începu să râdă când băiatul zice că se intimidează repede.
Apoi urmă să se schimbe și ea, dar nu înainte de a îi zice băiatului:
- Să nu te uiți, altfel îți tai mâinile!
Ce aminințări folosea și ea. Mda, foarte eficiente și creative.
Se întoarse cu spatele spre locul unde era băiatul și începu să-și dea hainele jos. Le aruncă repede pe un scaun, căci nu-i plăcea să stea să le chitească. Îmbrăcă în cele din urmă și cămașa. Îi venea destul de largă, având în vedere cât de micuță era ea, dar nici rău nu-i stătea. Observă că-i lipsea un nasture, din păcate, astfel că bustul ei era destul de generos dezvelit. În fine, nu mai luă chestia asta în seamă.
- Sunt gata!
Așteptă ca băiatul s-o privească și să-i vadă reacția. Se întreba dacă i-ar fi plăcut cum îi stă așa îmbrăcată, cu haina lui.
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 9:20 am

Aşteptă până când fata îl anunţase că poate să iasă. Chiar dorea să o vadă, şi era nerăbdător, dar voia să fie o surpriză. Aşa că, a închis ochii, chinuindu-se să meargă pe unde trebuie. Dar a dărmat o vază, care o puse la loc rapid, şi se apropie cât mai mult de fată până dădu puţin peste ea. Atunci deschisese ochii, şi o privi, admirând-o.Dar observă că lipseşte un nasture. Atunci luă părticica de cămaşă în mână, acolo de unde lipsea nasturele, şi o reuni cu cealaltă parte.
-Ţin minte că era un nasture aici! Wtf?!? Mă rog, haide. O apucase de mână şi se trânti în acelaşi timp cu fata pe patul moale. Aceasta se afla la perete, iar el la margine. Spera ca fata să nu îl împingă prin somn, şi el să cadă.
-Noapte bună, vise pufoase. O sărută scurt pe frunte, apoi îşi băgă capul în pernă, aproape sufocându-se.
Sus In jos
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 9:25 am

Băiatul îi zise atunci ceva de nasture, iar Mao chicoti. Ce mai conta un nasture în plus sau minus? Oricum nu era ca si când ar fi fost complet dezbracată.
Se miră când o lua de mână și se așeză deodată cu ea în pat. Înainte ca acesta să își închidă ochii, o sărută scurt pe frunte. În acel moment își închise ochii, bucurându-se de sărut. Ce drăguț putea fi uneori!
Își așeză și ea capul pe pernă, dar veni mai aproape de băiat, atât de aproape încât i-ar fi putu simți și respirația pe pielea lui.
- Să știi că nu te cred ”idiot”, așa cum ai zis mai devreme.
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
Lee JaeJin

Lee JaeJin


Mesaje : 70
Data de inscriere : 22/01/2011

Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 9:42 am

Fata se apropie din ce în ce mai mult de el, şi el se întoarse cu faţa la ea, căci atunci era cu spatele. În acel moment îi simţi respiraţia fierbinte pe trupul lui gol, şi o cuprinse pe fată c u o mână, trăgând-o mai aproape de el, până când trupurile lor se uniră.
-Dar? Cum mă crezi tu, de fapt? a întrebat, curios de răspunsul ei. Nu dorea să o sperie pe fată, prin faptul că o îmbrăţişase şi o aduse mai aproape de el. Nu dorea nimic, ci doar să o simtă aproape.Să îi simtă pulsul. A afişat un zâmbet în colţul gurii, şi închise ochii, concentrându-se doar la vocea ei. Nu l-ar fi uimit ca el să adoarmă acum, şi ea să îşi spună sentimentele faţă de el. Haha, ar fi tare amuzant, dar totuşi se chinui să nu adoarmă. Acesta continuă să îi zâmbească fetei, drăguţ şi inocent. Acum că ea se ataşase puţin de el, poate o să reuşească JaeJin să îi ia gândul de la droguri, deşi ar fi bătut la pariu că devenise deja dependentă. O să fie greu, dar ar fi făcut orice ă o ajute.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Why don't you get it?  Empty
MesajSubiect: Re: Why don't you get it?    Why don't you get it?  Icon_minitime

Sus In jos
 
Why don't you get it?
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Games :: The camp :: Secret Place-
Mergi direct la: