Crazy Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to our camp!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Rules!
A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 254zgcy
Welcome on our camp!
A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 13ypkls
Ultimele subiecte
» Knock first ! [ + 18 ]
A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:27 am Scris de Masato Rin

» Unusual space.
A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:17 am Scris de Masato Rin

» Shining sun ;x !
A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:46 am Scris de Masato Rin

» A walk together .. [ +18 ]
A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:44 am Scris de Choi Jin Hyung

» Rinnie's photos~
A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:39 am Scris de Choi Jin Hyung

» Ceva dulce ...
A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 6:59 am Scris de Keiko Kitagawa

» O noapte cu peripetii ....
A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:48 am Scris de Keiko Kitagawa

» Nothin' new...
A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:39 am Scris de Keiko Kitagawa

» Something to belive in .
A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:29 pm Scris de Alexunder von Deadly

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri

 

 A walk together .. [ +18 ]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorMesaj
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 1:34 pm

Păşea în paralel cu tânărul, fiind mai mult aeriană. Chiar şi aşa, reuşi oarecum să se păstreze pe Terra, observând însă absenţa persoanei de lângă ea.
-Poate te văd pe jos..Fi atent pe unde mergi.
Murmură pe un ton uşor amuzat, strâmbând slab din buze. Începea treptat să se întrebe cât anume putea fi ora, fugindu-i treptat gândul la somnul ce avea să o aştepte, devenind uşor nerăbdătoare a ajunge.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 1:39 pm

Am zambit amuzat cand am auzit`o pe fata . Nu era ceva neobisnuit sa fiu cu capul in stele , acum .
- Stai tu linistita ca nu mi se intampla nimic ... am spus eu intorcandu`mi privirea spre ea . Parea aproape adormita si la fel de distrasa , asa cum eram si eu cu cateva secunde inainte . Am chicotit usor , simtind cum oboseala isi facea efectul si in cazul meu . Mainile mi se ingreunau , dandu`mi impresia ca o sa scap gigantul din bratele mele . Ajunsesem in fata cladirii si am intrat cu pasi silentiosi .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 1:49 pm

-Dacă zici tu..
Mormăi atunci când îl auzi, concentrându-se a se păstra trează, altfel devenea ea cea care ajunge să facă cunoştiinţă cu trotuarul. Cu noroc, acel lucru nu se întâmplă, observând faptul că se apropiau de casă.
Zâmbi pronunţat, urmându-l în aceeaşi manieră ca şi acesta, nefăcând niciun fel de zgomot. Părea că nici măcar nu erau în acel loc. În cazul eu, era mai mult fizic, pentru că restul îi erau prin..spaţiu.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 1:53 pm

Mi`am dat seama de un lucru cand intrasem in cladire , nu stiam care era camera fetei . Am zambit pronuntat , gandindu`ma cum de nu observasem asta mai inainte .
- Stii care e problema ? Eu .. Nu stiu unde stai tu . Nu mi`ai aratat . am spus eu dand usor din umeri . Am casacat somnoros , ducand o mana la gura . Era sa scap aniamlul de plus pe jos , dar mi`am dsu repede mana inapoi .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 2:03 pm

Tresări amuzată când îl auzi, realizând că într-adevăr aşa e.
-Etto, mai avansezi încă vreo patru camere după a ta şi ar trebui să dai de camera mea. Cel puţin, aşa cred..
Murmură râzând scurt de ultimele sale cuvinte, scoase pe gură mai mult în glumă, deoarece spuse adevărul în prima frază. Decise a o lua înaintea tânărului, păşind într-un mod mai rapid, ajungând în faţa acestuia pe scări.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:44 am

Am zambit lenes . Oboseala ma ajunse din urma , simtind cu abea pot sa mai car ursul in brate . Am lasat`o pe fata sa treaca in fata mea , conducandu`ma spre camera ei. Urcasem scarile si o stare de fericire , ca mai aveam doar putin pana sa ne putem odihni , ma cuprinse . Doream sa las jucaria din mana si sa ma intind pe un pat moale . Ajunsi la camera fetei , aceast o deschide usor , scotand o cheie din buzunarul de la pantaloni .

Off : Fa tu topic cu camera ta , te rog .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Continut sponsorizat





A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] - Pagina 12 Icon_minitime

Sus In jos
 
A walk together .. [ +18 ]
Sus 
Pagina 12 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Games :: In town :: Parc-
Mergi direct la: