Crazy Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to our camp!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Rules!
Unusual space. - Pagina 3 254zgcy
Welcome on our camp!
Unusual space. - Pagina 3 13ypkls
Ultimele subiecte
» Knock first ! [ + 18 ]
Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:27 am Scris de Masato Rin

» Unusual space.
Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:17 am Scris de Masato Rin

» Shining sun ;x !
Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:46 am Scris de Masato Rin

» A walk together .. [ +18 ]
Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:44 am Scris de Choi Jin Hyung

» Rinnie's photos~
Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:39 am Scris de Choi Jin Hyung

» Ceva dulce ...
Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 6:59 am Scris de Keiko Kitagawa

» O noapte cu peripetii ....
Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:48 am Scris de Keiko Kitagawa

» Nothin' new...
Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:39 am Scris de Keiko Kitagawa

» Something to belive in .
Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:29 pm Scris de Alexunder von Deadly

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri

 

 Unusual space.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 10:04 am

-Mh, nu. E în regulă..
Şopti zâmbind slab, deschizând într-un mod lent ochii. Îşi retrase treptat capul din dreptul urechii acestuia, plimbându-se cu buzele pe lângă pielea tânărului. Se opri pentru câteva clipe cu ele pe gâtul lui, sărutându-l scurt. Continuă mai apoi a se retrage, până ce ajunsese cu capul pe pieptul tânărului.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 10:14 am

Am zambit bland , simtindu`i buzele pe gatul meu . Era o dovada ca nu se supparase chiar atat de tare pe cat parea . Am imbratisat`o usor , tinand`o la pieptul meu . Acea senzatie enervanta , dar placuta , se incapatana sa persiste , nedorind nicicum sa ma paraseasca . Am inchis usori ochii , sarutand`o usor pe frunte , dupa care i`am redeschis .
- Ne ridiacam ? am intrebat eu , desi nu pot spune ca vroiam asta .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 10:22 am

-Mh, dacă asta doreşti. Dar te avertizez, s-ar putea să mă vezi făcând..acrobaţii. Am mari probleme cu ameţeala şi echilibrul de fiecare dată când mă trezesc şi sunt odihnită cum se cuvine.
Şopti râzând scurt de propriile vorbe, îndreptându-şi privirea spre chipul tânărului, aşteptând o reacţie din partea acestuia.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 10:27 am

- Eh .. nu ma supar in nici un fel . Dar de ce ai probleme ? Ti`ai facur niste analize ? am intrebat`o preocupat . Nu vroiam sa aiba probleme si doar peste ani sa`si dea seama ca`i este rau . Am inceput sa o mangai usor pe cap , de`a lungul parului . Zambeam slab , privind tavanul . As fi dorit sa`mi mut privirea pe chipul fetei , dar nu imi prea permitea pozitia sa o vad clar , asa ca am tenuntat la idee .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 10:36 am

-Hm, nu neapărat. Am fost aşa de când eram mică, uneori am probleme cu echilibrul. Iar ameţeala e ceva obişnuit la mine, şi din nefericire se întâmplă din cele mai stupide motive uneori.
Răspunse pe un ton sincer, uşor indiferent. Niciodată nu îi păsase prea mult de chestia asta, deoarece ştia că nu poate evolua în mai nimic. Doar cât îi va oferi senzaţii neplăcute în anumite momente.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:03 am

- Daca spui tu .. fii atenta doar . am spus eu zambind oarecum multumit . Am invartit`o usor pe fata , initial lasand`o pe spate , dupa care am luat incet in brate , ridicand`o .
- Asa ametesti ? am intrebat`o avand diferite idei in minte , nestiind daca o sa am suficient curaj sa le pun in aplicare pe toate . M`am ridicat din pat cu tot cu fata , tinand`o ca pe o mireasa .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:14 am

Strâmbă slab din buze când simţi din nou materialul relativ rece în spatele său. Nu apucă însă să mai facă şi alte gesturi, realizând faptul că fusese ridicată. Se amuză slab, auzindu-i mai apoi întrebarea.
-Hm, nu, nu cred.
Murmură cu un zâmbet mai pronunţat pe chip, privind scurt în jurul său. Fu mai apoi lovită brusc de faptul că purta o pijama destul de stupidă, muşcându-şi buza inferioară într-o manieră rapidă.
"Pe asta nu am gândit-o aseară.."
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:18 am

Am zambit oarecum amuzat de faptul ca fata isi muscae buza , fara cel mai probabil nici un motiv . Cel putin eu nu vedeam nimic neobisnuit sau ciudat . Am facut cativa pasi prin camera , pastrand`o in bratele mele .
- Vrei sa te las jos , sau ... ? Ce facem acum ? am intrebat eu facand o fata nevinovata . Ma simteam plin de energie . Somnul anterior imi reincarcase bateriile total .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:31 am

Îi observă zâmbetul de pe chip, strâmbând din buze într-un mod pur copilăresc. Îl privi cu ochii uşor măriţi, neştiind cu precizie ce anume să-i ofere ca răspuns.
-Eu stau bine.. dar dacă doreşti, mă poţi lăsa jos de asemenea. Iar cu ce putem face, n-am idee. Prea devreme pentru mine să gândesc.

Şopti râzând scurt, îndeosebi de ultima sa propoziţie. Ştia că numai dimineaţă nu era în realitate, dar ea se trezise recent, deci vorbele sale nu erau complet greşite.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:41 am

- Stai acolo daca tie bine , dar banuiesc ca nu vrei sa stau pe loc cu tine in brate si sa ne privim toata ziua , deci spune`i creierului tau ca e dupa-amiaza si gandeste . am spus eu incepand sa rad usor . Imi miscam corpul dintr`o parte in alta , leganand`o ca pe un copilas mic ce nu poate sa adoarma . Am inceput sa fredonez cateva versuri , incet .
- Cause I may be bad, but I'm perfectly good at it
Sex in the air, I don't care, I love the smell of it
Sticks and stones may break my bones
But chains and whips excite me .
m`am oprit deodata , dandu`mi seama ce cantam .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:49 am

-Etto, degeaba-i spun, nu mă ascultă deloc..
Replică pe un ton calm, fiind conştientă că într-adevăr nu-şi putea controla mintea după cum doreşte ea.
-Versurile..contrastează cu situaţia în care ne aflăm extrem de mult..
Murmură încercând să nu râdă, devenind oarecum amuzată. Inspiră aer mai
profund în piept, reuşind a-şi ţine în frâu posibila declanşare.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:54 am

- Umm .. versurile ? Melodia ? .. da .. Pai am auzit`o si mi`a ramas in minte deci am inceput sa cant . Nu e asa .. cum crezi . Pur si simplu mi s`au intiparit versurile in minte .. am spus eu oarecum jenat . Nu puteam spune ca minteam , dar nici adevarul nu era . Era ceva de mijloc . Avea dreptate totusi , eram intr`o situatie total opusa decat ceea ce reprezentau versurile acestui cantec .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 3:03 am

-Da, da, nu-ţi face griji. Nu credeam..absolut nimic.
Murmură pe un ton inocent, ştiind şi singură că ultimele sale cuvinte nu fuseseră adevărate, însă preferă să o lase aşa. Uneori chiar îi plăcea să profite de înfăţişarea şi vocea sa, şi chiar să stârnească şi mai multă inocenţă de pe urma lor. Putea scăpa mai uşor din aproximativ orice. Dar nu o reprezentau întrutotul.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 3:43 am

Am chicotit usor cand auzisem felul in care acentuase ultimele doua cuvinte . Era fata inteligenta deci sigur intelesese ea ceva , chiar daca nu spunea .
- Pana una , alta .. ne uitam la TV ? am intrebat dand usor din umeri , fiind lipsit de alte idei mai bune . Nu am mai asteptat un raspuns si deja m`am indreptat spre living . Am deschis usa cu o oarecare dificultate , avand ambele maini ocupate cu trupul fetei . Am intrat in cele din urma , asezandu`ma pe canapea , tinand`o pe fata pe picioarele mele .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 3:55 am

-Hm, bine.
Murmură pe un ton rapid, devenind amuzată atunci când realiză că nu îi va fi uşor să deschidă uşa având-o pe ea în braţe. Într-un final tânărul reuşi, Rin începând să se gândească pe unde era telecomanda, acela reprezentând un detaliu care întotdeauna îi scăpa.
"N-am nici cea mai vagă idee.. Sper să fie la locul ei."
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:11 am

Mi`am fixat privirea pe chipul gingas al fetei , de parca ea ar fi fost televizorul meu cu un singur canal . Fata a inceput sa priveasca in jurul ei , negasind probabil telecomanda . Am chicotit incet si mi`am dus mana la spate . Simteam ceva incomod , dar nu ma deranjasem inainte sa vad ce este . Am luat obiectul in mana , aratandu`il si zambind . Am apasat mai apoi pe un buton , lasand pe primul canal .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:17 am

-Oh, deci acolo era. Se ataşase de..tine.
Şopti râzând scurt, întorcându-şi treptat privirea spre ecranul televizorului. Spera să găsească ceva interesant, nedorind a adormi la loc cumva.
Începu a-şi mişca corpul slab, aranjându-se în braţele acestuia cât mai comod cu putinţă, zâmbind uşor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unusual space. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unusual space.   Unusual space. - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Unusual space.
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Games :: V. Camp - Caminul :: Dormitoare :: Dormitoarele fetelor-
Mergi direct la: