Crazy Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to our camp!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Rules!
Something to belive in . 254zgcy
Welcome on our camp!
Something to belive in . 13ypkls
Ultimele subiecte
» Knock first ! [ + 18 ]
Something to belive in . Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:27 am Scris de Masato Rin

» Unusual space.
Something to belive in . Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:17 am Scris de Masato Rin

» Shining sun ;x !
Something to belive in . Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:46 am Scris de Masato Rin

» A walk together .. [ +18 ]
Something to belive in . Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:44 am Scris de Choi Jin Hyung

» Rinnie's photos~
Something to belive in . Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:39 am Scris de Choi Jin Hyung

» Ceva dulce ...
Something to belive in . Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 6:59 am Scris de Keiko Kitagawa

» O noapte cu peripetii ....
Something to belive in . Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:48 am Scris de Keiko Kitagawa

» Nothin' new...
Something to belive in . Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:39 am Scris de Keiko Kitagawa

» Something to belive in .
Something to belive in . Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:29 pm Scris de Alexunder von Deadly

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri

 

 Something to belive in .

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Marie Belikov

Marie Belikov


Mesaje : 41
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Something to belive in . Empty
MesajSubiect: Something to belive in .   Something to belive in . Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 8:59 am

Ce cauta aici ? De ce venise aici ? Oare se drogase sau nu ? Oare era beata ? Nu, asta sigur. Ea, in general, ura bautura, deci beata cu siguranta nu era. Dar. . . ce cauta intr-un asemenea loc ? Privirea tulburata, de parca ar fi fost obosita, se invartea prin toata incaperea, iar ea putea observa numai tipe pe jumatate imbracate si asa mai departe. Oribil, nu-i placea, vroia sa plece, dar nu putea.
O dureau toate, picioarele ei devenisera grele, de parca daca`ar fi incercat sa mearga cu siguranta ar fi cazut, deci mai bine ramanea pe scaunul de langa bar. Ah, si bause doar apa ! Mai nou te imbeti de la apa ? Scoase un injurat scurt printre buzele rosii-sangerii, apoi se uita in jos, la botinele negre ce le purta. Isi lasa dupa cateva clipe capul pe spate, incepand a-si plimba degetul pe suprafata rece a tejghelei. Inca nu-si daduse seama ce avea, dar stia, de fapt, presupunea, ca va afla cu timpul. . .
Sus In jos
Alexunder von Deadly

Alexunder von Deadly


Mesaje : 59
Data de inscriere : 25/01/2011
Localizare : Ăntr-un pat. Vă las să ghiciţi.

Something to belive in . Empty
MesajSubiect: Re: Something to belive in .   Something to belive in . Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:29 pm

O ating uşor pe umăr pe fată.
Ce faci aici, Marie? întreb ştiind că şi ea mă v-a întreba exact acelaşi lucru.
Chiar aşa, eu ce făceam aici? Am venit aici acum vreo două ore, din plictiseală. Probabil că şi ea tot asta a făcut. Înjur o fată care a venit spre mine şi o trimit în altă parte. Chiar nu mai aveam chef de nimic. Totuşi, de ce nu am plecat atunci când am ajuns aici...? Ce mă enerva această întrebare.
Sus In jos
http://gatecastle.forumgratuit.ro/
 
Something to belive in .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Games :: In town :: Love, sex & drugs-
Mergi direct la: