Crazy Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to our camp!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Rules!
Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 254zgcy
Welcome on our camp!
Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 13ypkls
Ultimele subiecte
» Knock first ! [ + 18 ]
Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:27 am Scris de Masato Rin

» Unusual space.
Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:17 am Scris de Masato Rin

» Shining sun ;x !
Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:46 am Scris de Masato Rin

» A walk together .. [ +18 ]
Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:44 am Scris de Choi Jin Hyung

» Rinnie's photos~
Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:39 am Scris de Choi Jin Hyung

» Ceva dulce ...
Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 6:59 am Scris de Keiko Kitagawa

» O noapte cu peripetii ....
Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:48 am Scris de Keiko Kitagawa

» Nothin' new...
Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:39 am Scris de Keiko Kitagawa

» Something to belive in .
Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:29 pm Scris de Alexunder von Deadly

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri

 

 Knock first ! [ + 18 ]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorMesaj
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 10:12 am

Zâmbi slab, continuând a-şi păstra poziţia. În acea secundă, ar fi dat orice ca scaunul acela să fie unul de birou, şi astfel să se poată învârti cu el, însă nu era posibil. Se bosumflă treptat la respectivul gând, împreunându-şi mâinile, strângând în acelaşi timp genunchii şi mai mult la piept. Îi pierise foamea, sau cel puţin, nu mai ştia ce ar putea lua. Îşi sprijini fruntea pe genunchi, închizând pentru câteva momente ochii, savurând liniştea din jurul său.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 10:20 am

Am privit`o cu cireas in gura , pret de cateva secunde . Avea ochisorii inchisi , lucru ce ma facu sa vreau sa o iau in brate . Daca mai avea sa stea mult asa , probabil adormea . M`am ridicat de pe scaun privind fructele . Fata parea ca nu mai avea de gand sa manance ceva .
- Mai vrei ceva ? am intrebat`o eu , mestecand in cele din urma . Am pus mana pe pepene si l`am mutat inapoi in frigider . M`am intors la masa , asteptand raspunsul fetei .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 10:29 am

-Ah, nu.
Răspunse cu o oarecare întârziere, fiind mult prea prinsă în gândurile sale. Mai degrabă, nu gândea, ci încerca să şi le elimine pe toate cele negative ce i se aglomeraseră până în momentul de faţă. Îşi deschisese treptat ochii, lăsând în acelaşi timp şi picioarele să-i alunece până ce făcură contact cu podeaua. Scânci, dat fiind faptul că amorţise în poziţia pe care o menţise minute bune.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:11 am

Am zambit sters la auzirea raspunsului dat de fata , dupa care am luat pe rand , fiecare fruct si l`am pus in frigider . M`am asezat inapoi pe scaun , arucandu`mi privire pe fereastra . Era cald si bine afara .
- Ce vrei sa facem azi ? am intrebat eu dupa care m`am ridicat iarasi , sa deschid geamul . O caldura inabusitoare intrase in casa ,soarele scaldandu`ne in razele sale .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:23 am

Tresări slab când simţi razele soarelui inundând încăperea, dându-şi seama că era extrem de cald afară.
-Fu, nu ştiu. Ceva.. Dar nu în soare, mi se face rău de la asemenea căldură.. Să mergem undeva la răcoare.
Murmură picând pentru câteva clipe pe gânduri, încercând a găsi o soluţie.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:29 am

Am oftat usor cand fata imi spusese ca nici ea nu avea idei . Eram total lipsit de ele , parca m`ar fi evitat . M`am intins lenes , asezandu`ma inapoi pe scaun . Mi`am fixat privirea inapoi pe fata , zambind usor . Incercam sa ma concentrez asupra unui loc pe care sa il vizitam sau unde am putea sa ne mai plimbam , dar mintea imi fugea . Amintirile si gandurile treceau fulgerator prin capul mea , incalcindu`se .
- Eu chiar nu stiu .. am spus eu continuand sa gandesc cu incapatanare . Nu vroiam sa stam in casa prea mult .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:38 am

-Da, grozav ajutor. Parcă am fi..mumii. Secătuite de creier..
Şopti râzând de ceea ce tocmai spusese. Îi fixă cu privirea chipul tânărului, oprindu-se din râs, încheind cu un zâmbet uşor. Continua totuşi să găsească o idee.
-Hm, dacă vreau la rece, fie patinuar, fie piscină..
Spuse mai apoi pe un ton lent, fiind nesigură de ideile ele.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:48 am

Am inceput sa rad usor la auzira vorbelor sale . Ce`i drept , erau oarecum adevarate ... M`am oprit din ras , pastrand un zambet larg si ascultandu`i atent propunerile . Am stat cateva secunde pe ganduri , dorind sa mergem undeva unde sa nu fie prea multa lume , asa cum probabil era in ambele locuri .
- Pai ... Daca vrei o iesire mai relaxanta si distractiva ... Hai sa mergem pe plaja si ne cazam in noaptea asta la hotelul de pe mal .. Nu ar fi frumos ? am spus eu incantat de idee . Nici nu puteam sa cred ca imi venise aceasta idee , mai ales ca nu credeam ca o sa mai gandesc ceva folositor prea curand .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:56 am

-Hmm..
Mormăi pe un ton gânditor, filtrând din nou vorbele acestuia prin minte. Afişă în scurt timp un zâmbet asemănător cu al tânărului, pregătindu-se a-i răspunde.
-E o idee..perfectă.
Continuă mai apoi, începând a-şi pregăti deja itineriarul în minte, nedorind a uita ceva acasă, cum obişnuia să o facă.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 3:07 am

Pai atunci , ce mai asteptam ? Ne facem bagajul si apoi mergem ... Il termin si eu in cateva minute . Merg sa`mi pun cateva lucruri intr`un geamantan , ceva , si mergem , bine ? am spus eu entuziasmat de idee . Imi placea mult pe malul marii si cred ca ar fi fost o ocazie perfecta sa mai iesim si noi din rutina . Aveam sezatia ca uit ceva , dar nu puteam sa`mi dau seama ce ..


Ultima editare efectuata de catre Choi Jin Hyung in Mar Feb 15, 2011 3:37 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 3:26 am

-Da, da, cum zici tu.
Murmură întorcându-şi într-un mod leneş corpul spre uşă, strâmbând din buze. Ieşi din încăpere, realizând mai apoi felul în care era îmbrăcată. Spera doar să nu dea de cineva în drum spre propriul apartament.
-Ahm, trebuie să merg şi eu să îmi iau lucrurile..
Spuse pe un ton mai puternic, asigurându-se că e auzită de acesta.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 3:41 am

Cand auzisem cuvintele fetei , mi`am dat seama ce nu bagasem de seama . Fata nu avea haine la mine si nici alte lucruri . Am zambit larg , fiind amuzat de tampeniile ce continuam sa le tot fac .
- Ai dreptate .. Mergi si iti ia si tu niste haine sau ce vrei si .. te intorci . am spus eu indreptandu`ma spre ea si daruindu`i un pupic scurt pe frunte .
- Du`te .. Dar nu sta mult ! am spus eu pe un ton impunator dupa care am inceput sa rad usor .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 3:48 am

-Da, o să mă asigur că mă rătăcesc pe drum..
Şopti pe un ton uşor amuzat, zâmbind scurt. Se încălţă într-un mod rapid, trăgând de tricoul de pe ea în jos cât mai mult cu putinţă. Se opri înainte de-a încerca clanţa, dându-şi seama că, evident, era încuiată. Întinse mâna în faţă, privindu-l pe acesta.
-Cheia~
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 3:53 am

Am inceput sa rad usor cand aceasta imi ceruse cheia . Am facut din cap semn negativ .
- Ce dai pe ea ? am intrebat`o facandu`i cu ochiul . Era in interesul meu sa i`o dau mai repede , pentru a ajunge cat mai repede pe plaja , dar totusi imi continuam jocul copilaresc . Am dat cu mana pe deasubra buzunarelor , dar nu am simtit nimic . Am bagat mai apoi degtele si nu aveam nimic . Mi`am adus aminte mai apoi ca ma schimbasem de ceilalti blugi , fiind uzi .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:02 am

Îl privi cu atenţie, îndeosebi gesturile acestuia. Bănuia că nu avea cheia în buzunare, amuzându-se pentru câteva clipe.
-Nu ofer nimic până nu o văd..
Şopti pe un ton calm, dar şi serios. Trebuia să se asigure că va primi obiectul dorit înainte de a acţiona în vreun fel.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:10 am

Am facut o fata serioasa , intorcandu`ma instant spre baie si intrand in incapere . M`am uitat in jurul meu , adunand toate hainele si punandu`le pe cos . M`am controlat in buzunare si in cele din urma am gasit`o , intorcandu`ma inapoi la fata . Am ridicat`o sus , zambind strengar .
- Asta vroiai ... Multumita ? Acum spune repede . Ce oferi la schimb ? am intrebat`o chicotind usor .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:27 am

Îl privi întorcându-se încăpere, atrăgându-i oarecum atenţia zâmbetul acestuia. Îşi mută mai apoi atenţia spre cheia din mâna acestuia, stând câteva secunde pe gânduri.
-Uhm, ce-ţi pot oferi..? Prea multe nu. Şi bani n-am la mine~
Şopti pe un ton uşor sarcastic, amuzându-se treptat. Începu a păşi leneş în direcţia acestuia, până ce ajunsese în faţa lui. Era evident ce avea să-i dea, cu toate că încă se mai gândea şi la alte posibilităţi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Knock first ! [ + 18 ]   Knock first ! [ + 18 ] - Pagina 14 Icon_minitime

Sus In jos
 
Knock first ! [ + 18 ]
Sus 
Pagina 14 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Games :: V. Camp - Caminul :: Dormitoare :: Dormitoarele băieților-
Mergi direct la: