Crazy Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to our camp!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Rules!
Regulamentul forumului 254zgcy
Welcome on our camp!
Regulamentul forumului 13ypkls
Ultimele subiecte
» Knock first ! [ + 18 ]
Regulamentul forumului Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:27 am Scris de Masato Rin

» Unusual space.
Regulamentul forumului Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:17 am Scris de Masato Rin

» Shining sun ;x !
Regulamentul forumului Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:46 am Scris de Masato Rin

» A walk together .. [ +18 ]
Regulamentul forumului Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:44 am Scris de Choi Jin Hyung

» Rinnie's photos~
Regulamentul forumului Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:39 am Scris de Choi Jin Hyung

» Ceva dulce ...
Regulamentul forumului Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 6:59 am Scris de Keiko Kitagawa

» O noapte cu peripetii ....
Regulamentul forumului Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:48 am Scris de Keiko Kitagawa

» Nothin' new...
Regulamentul forumului Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:39 am Scris de Keiko Kitagawa

» Something to belive in .
Regulamentul forumului Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:29 pm Scris de Alexunder von Deadly

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri

 

 Regulamentul forumului

In jos 
AutorMesaj
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

Regulamentul forumului Empty
MesajSubiect: Regulamentul forumului   Regulamentul forumului Icon_minitimeSam Ian 22, 2011 6:55 pm

RPG Rules

Când vă înregistrați faceți-o cu nicknameul după modelul următor: Nume+Prenume, sau invers. Și nu vă înscrieți doar de dragul de a fi înregistrat. Nu aduceti niciun beneficiu voua sau noua daca da-ti un register si nu postati. Si nu inteleg de ce vreti sa va lasati adresa de e-mail pe un forum la care nici macar nu participati. Așa că încercați să fiți cât de cât activi și nu lăsați forumul să moară din primele zile.

La avatar, cel puțin, v-aș ruga să puneți o poză cu personajul vostru. Aveți grijă să nu fie prea mare, la fel și cea de la sign. Nu ar fi păcat să deformăm pagina forumului? Eu zic că e mai frumos așa cum e, so...
După ce ați urmat acești doi pași, pentru a posta în RPG trebuie să completați fișa personajului. Fără ea nu puteți face nimic.

Fără dublu, triplu-etc posting. Nu îi văd rostul. Dacă ați uitat să adaugați ceva, vă rog să vă folosiți de butonul ”edit”, căci are și el un scop.

Pe acest forum, spam înseamnă să scri mai puțin de 4 rânduri. Încercați totuși să le depășiți, pentru că nu duce nimeni lipsă de imaginație. Toți avem și e păcat să n-o folosim, neh? Începătorii au voie să scrie mai puțin, în caz că nu prea se descurcă, cu timpul toți învățăm. Așa că dacă sunteți unul dintre ei, spuneți-ne, ca să nu vă penalizăm fiecare post de SPAM.

Aveți voie cu orice fel de relații, având în vedere tema rpgului. Însă, dacă un topic este +18 puneți și un mic avertisment la titlu sau la descriere, să știm la ce o să ne așteptăm xD. Scenele de sex, cât și de violentă, încercați să nu le descrieți cu-n vocabular prea vulgar, ci cât mai frumos.

Nu controlați personajul altcuiva, vedeți-vă de al vostru! And btw, no GOD-mode! Nu există personaje perfecte, indestructibile and so on. Încercați să fiți și puțin realiști.

Aveți voie cu clone, în caz că vreți mai multe personaje, însă numărul maxim este de 3. Și dacă vă faceți una încercați să fiți activi pe toate conturile, altfel cele făcute după primul vor fi șterse.

General rules

Nu jigniți userii de pe forum. Nu suntem în junglă, mahala sau la colț. Respectul trage la respect, deci aveți grijă cum vorbiți și vă exprimați. Dacă vreți să vă certați/rezolvați problemele, o faceți prin pm, pe messinger sau alte căi, dar nu aici.

Nu vă faceți reclame la alte siteuri. Nu vrei să vedem pe aici linkuri inutile. Însă, dacă doriți reclamă aici, putem să ne afiliem și așa s-a încheiat tot bâlciul. Și nu aveți voie să vă puneți link-uri la semnătura care duc spre forumuri/ site-uri personale sau forumuri/ site-uri cu caracter violent/ rasist/ obscen.

Nu deschideți topic-uri aiurea care mai sunt deja sau care nu au nici o legătura cu secțiunea unde le deschideți. Cui îi trebuie topic-uri inutile? Topic-urile care nu au legătura vor fi șterse sau trimise în recycle bin, acolo unde le e locul sau vor fi șterse din subiect.

Nu încercați să convingeți useri ca părerea ta e cea mai buna. Fiecare are dreptul la părerea lui. Fiecare membru are dreptul la exprimare liberă. Nu jigniți sau bateți apropo-uri dacă nu va convine părerea/justificarea unui membru.

Nu copiați materiale de pe forum fără acordul adminului/userului căruia îi aparține articolul. Dacă văd pe alt forum o idee originală din acest forum, vă omor! Be carefull! [P.S.] Puteti cere permisiuni.

ÎN ORICE CLIPE, ÎN ORICE MOMENT, se pot modifica sau adăuga reguli noi, așa că nu strică să mai treceți din când în când pe aici.
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
 
Regulamentul forumului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Games :: Welcome :: Rules-
Mergi direct la: