Crazy Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to our camp!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Rules!
A walk together .. [ +18 ] 254zgcy
Welcome on our camp!
A walk together .. [ +18 ] 13ypkls
Ultimele subiecte
» Knock first ! [ + 18 ]
A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:27 am Scris de Masato Rin

» Unusual space.
A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:17 am Scris de Masato Rin

» Shining sun ;x !
A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:46 am Scris de Masato Rin

» A walk together .. [ +18 ]
A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:44 am Scris de Choi Jin Hyung

» Rinnie's photos~
A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:39 am Scris de Choi Jin Hyung

» Ceva dulce ...
A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 6:59 am Scris de Keiko Kitagawa

» O noapte cu peripetii ....
A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:48 am Scris de Keiko Kitagawa

» Nothin' new...
A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:39 am Scris de Keiko Kitagawa

» Something to belive in .
A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:29 pm Scris de Alexunder von Deadly

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri

 

 A walk together .. [ +18 ]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 4:12 am

Am ajuns la intrarea parcului cu doua minute mai repede decat ora stabilita , dar Rinnie era deja acolo , astepandu`ma .
- Hey Rin ! am spus incantat , dandu`i un pupic scurt pe buze . Era dragut imbracata , dar mi se facea frig doar cand o vedeam . Desi era vara si cald , pana la amiaza mai batea cate un vanticel destul de rece .
- Imi pare rau ca te`am lasat sa astepti .. am spus eu sincer . Am crezut ca voi ajunge inaintea fetei .


Ultima editare efectuata de catre Choi Jin Hyung in Sam Ian 29, 2011 4:27 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 4:22 am

-E în regulă, nu am ajuns numai de vreo două minute.
Răspunse zâmbind scurt, făcând un gest slab din mână în semn de 'nu contează'. Privi mai apoi în jurul său, încercând să decidă în ce direcţie să o apuce. Doar nu aveau să stea acolo, în mijlocul trotuarului, să se privească unul pe altul.
-Acum, încotro o apucăm~?
Întrebă mai apoi, capturându-i privirea cu a sa.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 4:46 am

Am zambit cand am auzit ca nu a fost nevoita sa astepte. Mie nu`mi placea , nu aveam rabdare si preferam ca nici ceilalti sa fie nevoiti sa stea dupa mine .
- Pai .. in colo ... am spus eu facand semn cu mana , in spatele fetei . Am privit spre cer si am simtit ca lumina soarelui ma orbeste . Nu vroiam sa stiu cum este sa te uiti la soare pe la ora 2 a.m .
- Ce fel de muzica asculti ? am intrebat`o facand cativa pasi inainte .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 4:55 am

Începu să păşească de asemenea, în paralel cu tânărul, privind mai mult în jos datorită razelor solare ce o deranjau atunci când încerca să-i ridice.
-Hm, nu am tocmai o preferinţă. Ascult rock, dar şi pop. Depinde de starea pe care o am..
Replică zâmbind şters, împreunându-şi mâinile la spate, încercând din când în când să privească în faţă.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 9:54 am

Am zambit dulce la auzirea raspunsului ei . Si eu eram tot ceva de genul , dar mai mult pop si uneori rock . Cand am vazut ca isi duce mainile la spate , mi`am intins bratul spre ele si i`am luat o palma in a mea .
Te deranjeaza ? am intrebat`o privind spre mainile noastre impreunate . Soarele stralucea atat de tare incat nu te puteai uita in fata . Mi`am bagat cealalta mana in buzunarul cel mare de la haina si am scos o pereche de ochelari negri . I`am Pus la ochi , dar chiar si asa era cam multa lumina .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 9:59 am

-Mhm, nu.
Răspunse strâmbându-se într-un mod copilăresc când observă mişcările tânărului, şi mai ales faptul că scoase o pereche de ochelari de soare.
"Argh, şi am vrut să îi iau. Data viitoare, când vreau ceva, să o şi fac."
Gândi mustrându-se singură pentru greşeala 'fatală', continuând a păşi cu privirea în pământ. Cu toate astea, mai că nu-i displăcea astfel, deoarece nu putea observa nicio privire a celor ce treceau pe lângă ei. Îi displăcea să fie privită insistent, şi se putea întâmpla, mai ales că îl avea pe Ji alături.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 10:09 am

Am zambit satisfacut cand mi`a spus ca nu o deranjeaza . Observasem cum s`a uitat la mine cand mi`am pus ochelarii si banuiam ca vrea si ea , dar nu eram sigur . Cand am vazut ca priveste in jos , am zis mai bine sa o intreb ..
- Nu vrei tu ochelarii de soare ? Macar pana ajungem putin mai incolo .. ca sunt copaci si e umbra pe la marginea parcului .. i`am dat jos i`am intins fetei . Eram nerabdator sa vad cum ii sta cu ei . Era sigur ca o sa`i vina minunat , dar nu si exact cum anume .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 10:19 am

-Bine~
Murmură fără a sta prea mult pe gânduri, luând ochelarii şi potrivindu-şi la ochi.
-Şi..cum arăt?
Întrebă mai apoi, încercând să nu râdă, cu toate că un zâmbet amuzat tot îi completă vorbele.
Încerca şi ea să-şi imagineze, renunţând însă la a forma imaginea, preferând să audă părerea tânărului.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 10:35 am

- Esti o diva ! Arati asa de bine ca te`as saruta .. char acum .. chiar aici ! am spus zambind di privind`o atent pe fata . Cam la 30 de metri in fata noastra , incepeau sa se inmulteasca copaci si frunzele ce nu permiteau razelor de soare sa ne raneasca ochiii cu lumina puternica ce o emana . Am mai mers putin , oprindu`ma cand am trecut de aleea mult prea luminata .
- Stam pe o banca sau ne mai plimbam ? am intrebat`o cu o fata inocenta .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 10:43 am

Chicoti când auzi răspunsul tânărului, abţinându-se din a nu da cumva în râs.
-Şi de altfel, ce te opreşte să o faci..?
Murmură mai apoi, scoţând limba într-un mod copilăresc la acesta. Îşi poziţionă mai apoi mâna liberă la gură, începând a râde preţ de câteva secunde, lăsând-o mai apoi să alunece din nou în jos pe lângă corp.
-Hm, ţinând cont că e umbră aici, şi îmi place cum arată, aleg să ne aşezăm puţin.
Răspunse zâmbind scurt, îndreptându-se înspre locul respectiv, aşezându-se fără ezitare.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 10:59 am

Vazandu`ma asezat langa ea , am hotarat sa profit putin de faptul ca pe aici erau mai putini oameni .
- Acum pot sa te sarut ? am intrebat`o asezandu`ma si mai aproape de ea . Mi`am pus cotul drept pe spatarul bancii si mi`am rotit corpul spre ea , incercand sa o privesc in ochi . Incercare esuata . Nu isi daduse jos ochelarii , iar prin lentila groasa si intunecata , nu puteam sa vad nimic . Mi`am intins mana stanga spre ea si am prins de rama ochelarilor dandu`i jos pentru a putea sa o observ .
E mai bine asa .. Pot sa`ti admir si ochii .. am spus zambind si lasand ochelarii in poala fetei .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 11:06 am

Odată cu auzirea întrebării, zâmbi amuzată, observând pe dată şi întoarcerea corpului în direcţia sa. Abia apoi îşi dădu seama că avea în continuare ochelarii la ochi, lucru ce păru a-l deranja. Chiar atât de mult se ataşase de ochii ei? Îşi spuse întrebarea în gând devenind din ce în ce mai amuzată, mascând acel lucru cu o incredibilă perfecţie.
În următoarele secunde se văzu lipsită de ochelari, scâncind şi strângând din ochi la contactul cu lumina mai puternică ce o izbi, obişnuindu-se cu cea văzută prin ochelari.
-Ah, da.
Răspunse cu întârziere, de îndată ce reuşi a-şi obişnui ochii cu lumina solară.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 11:22 am

Mi`am pus o mana pe fata ei fina , tragand`o mai aproape in timp ce o priveam . Mi`am presat buzele pe al ei si i`am simtit aroma , sarutand`o incet . Am simtit caldura pielii ei delicioase sub mana mea . I`am urmat incetisor forma buzii inferioare cu limba , introducand`o in gura ei mai apoi . Sarutul senzual imi trimitea o frenezie indescriptibila . M`am dezlipit de ea , ramand fara aer . Am privit`o in continuare in ochi , ignorand orice altceva se petrecea in jurul nostru .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 11:32 am

Îşi închisese ochii treptat odată cu adâncirea în sărut, profitând de fiecare secundă scursă pentru a-i explora interioriul gurii cu ajutorul propriei limbi.
În scurt timp, tânărul rupse sărutul, Rin deschizându-şi într-un mod leneş ochii, find din nou lovită de raze.
"Parcă aş fi liliac, nu mă pot obişnui nicicum.."
Gândi mai apoi, observând cum privirea tânărului era fixată pe ea, zâmbind şlab. Spera ca obrajii să nu o trădeze într-o astfel de situaţie, înroşiindu-se. Însă cum era de aşteptat, asta se şi întâmplă. Simţi brusc nevoie să îşi dea o palmă, deoarece arătându-se într-o ipostază de genul, devenea automat vulnerabilă în faţa acestuia. Realitatea era însă asta, şi nu o putea schimba oricât şi-ar dori.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 11:42 am

Am zambit cand am fazut in ce fel si`a deschis ochii si cum a reactionat la lumina destul de puternica . Am luat ochelarii din poala sa si i`am pus la loc .
- E mai bine asa .. Nu ? Adica pentru tine , ca pentru mine nu este , nu ma ajuta cu nimic . Imi strica contactul vizual doar .. Stii si tu ! am spus zambind nevinovat .
- Cati prieteni ai avut pana acum ? am intrebat curios de raspuns . Banuiam ca au fost multi , dar nu stiam cati anume si eram nerabdator sa`mi raspunda .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 11:49 am

Zâmbi mai pronunţat când simţi din nou ochelarii potriviţi la ochi, privind acum în voie fără a se simţi deranjată de orice fel de rază.
-Da, ştiu că te deranjează. Dar n-am ce-ţi face.
Murmură mai apoi, scoţând limba către acesta. O retrase rapid, auzindu-i următoarea întrebare.
-Chiar contează asta atât de mult..? Hm, au fost cam cinci. Bine, doi forţaţi de părinţi. Poveste complicată, nu contează.
Răspunse fără vreo expresie facială, eliminând posibilele amintiri ce puteau să se infiltreze subtil în mintea sa.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 11:53 am

M`am uitat ciudat la ea . A raspuns atat de sec , ca si cum nu ar vrea sa`mi vorbeasca despre ei vreodata .
- Dar mai simtiti ceva pentru unul din ei ? am intrebat eu foarte serios . Acum ca nu`i puteam vedea ochii , nu o mai intelegeam atat de bine ca si acum cateva minute in urma . Aveam darul de a ma intelege cu ceilalti din priviri , si daca nu era sa ne privim , nu era la fel ... Asteptam nerabdator sa aud raspunsul fetei .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 11:59 am

-Evident că nu. Dacă am fost îndrăgostită cu adevărul de unul, dar şi pe acela am reuşit să mi-l smulg din suflet după ce am văzut în sfârşit adevăratul lui caracter, nu cum pretindea a fi..
Şopti pe un ton sincer, mascând un oftat ce îşi făcu apariţia pe buzele sale. Nu-i plăcea să discute subiecte din trecutul ei, şi mai ales unele destul de delicate. Într-adevăr erau doar de domeniul trecutului, iar ea le îndesă pe cât posibil şi în cel al uitării, cu toate că unele nu le putu elimina complet.


Ultima editare efectuata de catre Masato Rin in Vin Ian 28, 2011 12:13 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 12:10 pm

Am afisat un zambe larg pentru care m`am simtit prost cand am observat ca Rinnie s`a intristat putin .
- Acum... pot sa te ajut eu sa uiti de ei , de tot ! .. am spus pe un ton sincer , privind`o cu ochi blanzi .
Cerul nu era perfect senin . Cativa nori mari si pufosi aparuse pe cer , acoperind soarele si lasand o umbra nu prea intunecata , dar suficienta cat s anu ne mai orbim pentru a putea vedea ceva .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 12:17 pm

Când observă apariţia norilor, decise a-i oferi satisfacţie tânărului, dându-i astfel din nou ocazia de a o privi în ochi. Îşi dădu jos ochelarii de soare, închizând rapid ochii şi strângând din ei două secunde, deschizându-i mai apoi larg, zâmbind şters către acesta. Îl fixă cu privirea, amintindu-şi vorbele sale.
-Hm, chiar ţi-aş fi recunoscătoare dacă m-ai putea ajuta să şterg tot din memorie. Ce are legătură cu ei, bineînţeles.
Murmură zâmbind inocent, clipind pentru câteva clipe mai des.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 12:23 pm

Ma gandeam si eu ca vrei sa`ti sterg toata memoria .. trebuia sa`mi dai putin timp sa construiesc din casca de la motocicleta , un aparat de resetare a memoriei .. am inceput sa rad sters . Am incercat sa o inveselesc , dar ma indoiesc ca a avut vreun efect ce i`am spus . Am inceput sa fredonez incet ..
Now I've had the time of my life
No I never felt like this before
Yes I swear it's the truth
and I owe it all to you ....
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 12:32 pm

Râse scurt când îi auzi ideea cu aparatul de resetat memoria, opriindu-se mai apoi când auzi că acesta începe să cânte. Îşi accentuă zâmbetul treptat, ascultându-l atentă. Într-adevăr avea o voce plăcută, nu era de mirare că muzica era pasiunea lui.
-Hm, dacă îmi amintesc bune, ai spus că versurile reflectă ce simţi.. aşadar, se aplică şi în momentul de faţă?
Întrebă pe un ton uşor curios, privindu-l cu un zâmbet nevinovat pe chip.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 12:51 pm

M`am uitat zambind rusinat la ea . Nu stiam ce sa`i raspund , dar am ales sa fiu sincer cu ea pana la capat .
- Da .. se aplica .. mai ales acum . am spus zambind incontnuare , punandu`mi mainile pe fata si razand cum faceam doar in cazurile de acest gen , in care ma intimidam intr`un fel foarte amuzant pentru ceilalti .
- Dar la tine...s`ar putea aplica ? am intrebat`o curios pe Rinnie care cred ca nu se astepta la intrebarea aceasta .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 12:57 pm

Zâmbi uşor amuzată când îi văzu starea în care pătrunse cu ajutorul întrebării puse de ea. Dar nu-i displăcea deloc să-l vadă aşa, devenise adorabil de-a dreptul. Îl privi într-o manieră atentă, încercând parcă să captureze în mintea sa pentru eternitatea imaginea în care se înfăţişa tânărul în faţa sa.
Tresări în scurt timp când îi auzi întrebarea, înghiţind în sec. Acum venise rândul său să se simtă stânjenită. Nu se aştepta într-adevăr la asta, dar hotărâse a răspunse într-un mod rapid, fără ocolişuri.
-Da~
Mormăi muşcându-şi buza inferioară, clipind pentru câteva clipe mai des.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 1:07 pm

Un vanticel a adiat si a miscat fruzele copacilor , formand un sunet placut , ce`mi incanta urechile ;. Soarele iesise din patura de vata si stralucea parca mai tare ca atunci cand am ajuns in parc , mai tare ca niciodata . Oamenii au inceput sa se plimbe cu copii mici de mana .
- Nu sunt ei niste scumpi ? am intrebat`o pe Rinnie privind la o fiinta mica , pura , inocenta si dulce ca un ingeras intrupat in trupul unui baietel de aprozimativ trei ani .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Continut sponsorizat





A walk together .. [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Re: A walk together .. [ +18 ]   A walk together .. [ +18 ] Icon_minitime

Sus In jos
 
A walk together .. [ +18 ]
Sus 
Pagina 1 din 12Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Games :: In town :: Parc-
Mergi direct la: