Crazy Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to our camp!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Rules!
Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 254zgcy
Welcome on our camp!
Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 13ypkls
Ultimele subiecte
» Knock first ! [ + 18 ]
Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:27 am Scris de Masato Rin

» Unusual space.
Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:17 am Scris de Masato Rin

» Shining sun ;x !
Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:46 am Scris de Masato Rin

» A walk together .. [ +18 ]
Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:44 am Scris de Choi Jin Hyung

» Rinnie's photos~
Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:39 am Scris de Choi Jin Hyung

» Ceva dulce ...
Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 6:59 am Scris de Keiko Kitagawa

» O noapte cu peripetii ....
Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:48 am Scris de Keiko Kitagawa

» Nothin' new...
Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:39 am Scris de Keiko Kitagawa

» Something to belive in .
Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:29 pm Scris de Alexunder von Deadly

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri

 

 Gazing blankly at the stars.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorMesaj
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 12:37 pm

- Doamne , doamne ! am spus eu inca cu vocea de copilas si am tras`o usor mai aproape , pupand`o incet pe frunte . Nu vroiam sa`i creez si mai mult discomfort , zdruncinandu`i creierii . Am inceput sa o mangai usor pe fata , cu doua degete , mana cealalta pastrand`o la locul ei , pe fundul lu` Rinnie .
- Esti pinguina mea ! ... Nu ? am spus eu plin de dragoste pentru fata , zambind bland si dorind sa o mananc pe toata . Speram sa nu inteleag gresit faptul ca i`am spus ' Pinguina ' . Mie imi placeau pinguinii . Erau cam animalele mele preferate .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 12:43 pm

Simţindu-i mişcările, adoptă o stare relaxată, părând ca o pisică ce acum e răsfăţată.
-Pinguin..?
Întrebă începând să râdă când îl auzi, opriindu-se însă în scurt timp. Păstrase un zâmbet amuzat, privindu-l cu un chip inocent, emanând o aură puerilă.
-Da, bănuiesc că sunt.
Răspunse într-un final, chicotind scurt.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 12:48 pm

- Nu`i asa ca pinguinii sunt asa draguti ? Acum vorbesc foarte serios sa stii ! Sa nu razi de pinguinii mei ca fac bot .. am spus eu lasand capul pe o paret si privind`o cu ochi patrunzatori . Am continuat sa o mangai , observand ca`i place. Probil mi se parea mie , dar avea pielea atat de finut ca aveam impresi ca oricat de incet as mangaia`o , mai am putin si trec prin ea .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 12:54 pm

-Dar nu râd de pinguini. Sunt într-adevăr drăguţi~ Presupun că sunt animalele tale preferate, corect?
Întrebă pe un ton uşor curios, privindu-l în aceeaşi manieră pe care o adoptase tânărul, fără vreo jenă.
-În cazul meu, urşii panda sunt animalele mele preferate. Ah, au ceva în comun. Şi pinguinii, şi urşii panda sunt coloraţi în alb şi negru..
Şopti începând să râdă când realiză că într-adevăr, aşa e.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 12:58 pm

- Da .. sunt preferatii mei .. imi plac pinguini , dinozaurii si cainii ... am spus eu jenat de partea cu dinozauri . Doar copiii de cinci ani mai adora dinozaurii . Erau ciudat , aveam chiar o caciulita in forma acestor masinarii de distrus totul . Desi ar trebui sa para dura , e chiar prea adorabila .
- Si ursii panda sunt draguti . Ai dreptate .. nu mi`am dat seama pana acum .. Iti fuge mintea , nu gluma ! am spus eu chicotind .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 1:04 pm

-Da, poate chiar prea mult. Uneori ar trebui să înveţe să mai şi stagneze, dar din nefericire nu cred că se va întâmpla prea curând..
Şopti zâmbind uşor amuzată, cu toate că ştia prea bine că uneori pauzele din gândit erau mai mult decât perfect, dacă se şi întâmplau.
-Dinozauri..? Regret să te dezamăgesc, dar aici nu te pot egala, pentru că mie nu-mi plac inorogii. Ca să avem amândoi două animale inexistente.
Continuă mai apoi, râzând fără reţineri de ceea ce spusese.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 1:10 pm

- Heey ! Aici e fault contra echipei mele ! Sa stii ca dinozaurii au existat ! Exista mii de probe . Au trait , doar ca au disparut ... atata tot . Inorogii in schimb , nu au existat decat in povesti ! Si uneori nici acolo . Deci cred ca ar trebui sa iti alegi un animal pe cale de disparitie si am egalezi in cam trei zeci de ani . am spus eu zambind multumit de felul in care mi`am aparat idolii mei de cand eram un copil ce inca se juca cu figurine ce acum le consider ciudate .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 1:16 pm

-Da, da, cum zici tu. Nu vreau să-mi aleg un animal pe cale de dispariţie, nu mă atrage niciunul..şi în plus, la cum evoluează lucrurile, toate vor ajunge pe cale de dispariţie în curând..
Mormăi pe un ton sincer, bosumflându-se când reflectă din nou la vorbele tânărului. Chiar şi aşa, i se păru amuzant modul în care îşi apărase animalele preţioase.
-Ah, iubeşti dinozaurii mai mult ca pe mine! Lasă că ştiu eu..
Şopti mai apoi pe un ton inocent, făcând mari eforturi să nu izbucnească în râs.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 1:20 pm

- Nu ai inteles cum vine . Preferatele mele , cele care le iubesc enorm , animalutele dupa care ma topesc , sunt pinguinii si abea apoi dinozaurii . Acum putin timp ti`am spus ca esti Pinguina mea ! Deecii ... ? Ce concluzie ar trebui sa tragi ? Vrei sa`ti spun tot eu ? Pai ute asa .. Esti preferata mea , cea pe care o iubesc enorm , fata dupa care ma topesc , esti TU ! Ma bucur ca ai inteles . am spus eu chicotind .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 1:26 pm

-Da, am înţeles..perfect chiar.
Şopti începând a râde, mai mult de modul în care acesta o spusese, nu de afirmaţia în sine. Aceea o încânta.
-Şi atunci, tu devii panda pentru mine?
Întrebă mai apoi, inspirând aer puternic în piept, expirându-l în aceeaşi manieră, abţinându-se astfel din a râde.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 1:31 pm

Pai depinde .. De ce te`ai hotarat ca simti .. de dorinta ta ca eu sa fiu ursuletul tau .. de ce simti tu pentru aceste animalute inocente in comparatie cu senimentele ce le porti animalutului tau inocent .. Si acum ca stii cum sa hotarasti daca sunt sau nu un Panda .. Poti sa ma anunti si pe mine .. am spus eu zambind si intinzandu`mi gatul spre ea sa ii daruiesc un pupic scurt pe buzele ei finute .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 1:36 pm

Izbucni fără să vrea în râs, devenind deja probabil mult prea copilăroasă pentru propriul său bine.
-Păi, da, eşti panda~ şi eşti al meu. Doar al meu..
Murmură zâmbind într-o manieră inocentă, fixându-i privirea cu sa fără a se obosi a face alte mişcări sau alte gesturi. Multe i se desfăşurau în minte, dar hotărâse a le păstra acolo, şi chiar a nu le acorda vreo atenţie.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 1:42 pm

- Deeci .. am inceput eu intr`o maniera smechera . Probabil o sa o supere ceea ce aveam sa o intreb dupa acest " deeci .. " , dar parea ca in cele din urma stie raspunsul . Mi`am dat seama de asta dupa raspunsul ei anterior .
- Ar trebui sa inteleg ca sunt Panda al tau . Da ? Da . Si ca vrei ca eu sa fiu ursuletul tau . Da ? Da . Si ca ti`ai dat seama de ce simti pentru mine ? Da ? am facut ochi mari , asteptand nerabdator un raspuns din partea ei .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 1:48 pm

Făcu ochii mari ascultându-l cu atenţie, muşcându-şi buza inferioară. Ajunsese din nou într-o postură jenantă. Făcea ce făcea, şi ajungea astfel. În acea seară ajunsese să-şi calce peste aproape toate prejudecăţile şi reţinerile, spunându-i atât de multe lucruri ce erau într-adevăr jenante. Iar acum asta, îi cerea o mărturisire directă. Dar pentru ea nu era deloc uşor să spună acele cuvinte. Nu le spusese decât de foarte puţine ori în viaţa ei, şi i se păreau greu de pronunţat.
După câteva minute în care probabil făcuse diferite feţe, având o multitudine de gânduri în minte, trase aer puternic în timp, decizând că l-a chinuit destul, şi că trebuie să-i prezinte răspunsul.
-Da, mi-am dat seama de ce simt.
Şopti chiar şi aceste cuvinte cu dificultate, pregătindu-se pentru ce avea să spună în continuare.
-Te..iubesc.
Le pronunţă accentuat, cu o pauză relativ mare între cele două. Închisese ochii mai apoi, strângând puternic din ei. Îi deschisese mai apoi, aşteptând reacţia tânărului.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 1:56 pm

Ma uitam la fata si asteptam nerabdator un raspuns . Durase cateva minute in care am stat ca pe ars . Ma asteptam sa`mi spuna ca s`a razgandit . Ca nu poate functiona nimic intre noi . In cele din urma s`a hotarat sa spuna ceva , avand vocea oarecum tremurata . Se hotarase . Ma ... ce ? aceste ganduri imi treceau prin minte cand vedeam ca nu spune o data ultimul cuvant . Atat a fost . Ma iubeste . Asta era ce vroiam sa aud , dar nu mai stiam ce sa spun . Un zambet mi se afisa larg pe fata , dezvaluindu`mi dintii . Am privit`o si am deschis gura sa spun ceva , dar nu eram sigur ce ...Apoi am spuc scurt .
- Si eu .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 2:02 pm

Îi urmă exemplul, zâmbind în aceeaşi manieră, simţind că în sfârşit se poate relaxa. Şi spera să nu mai apară şi alte momente în care să fie pusă în situaţii jenante, îi ajunseseră de câte avusese parte. Era secătuită de orice putere, de gândire, de schiţare a unui gest, doar să zâmbească mai putea. Întreg corpul îi intrase pentru câteva momente într-o stare de amorţeală completă, având impresia că nici măcar nu îi mai aparţine, că s-a detaşat de el.
Îşi reveni după alte câteva minute, lăsându-şi capul să cadă pe umărul tânărului, închizând scurt ochii.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 2:11 pm

- Vrei sa dormi ? am intrebat`o soptit pe fata dupa ce isi lasa`se capul pe umarul meu . AM inceput sa ma joc cu o mana in parul ei brunet . Fata inchise ochii . Daca o lasam asa in jur de zece minute , probabil adormeam amandoi . Simteam cum nu mai aveam puterea sa ma ridic si sa o duc in pat , daca era sa adoarma . Probabi am fi dormit impreuna pe canapea , fiind destul de incapatoare , dar dupa o noapte ca asta .. ne`am fi trezit amandoi dupa`amiaza , dupa ce toti cei ce puteau sa ne vada , ne`ar vazut deja .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 2:17 pm

-Nu neapărat. Dar toate cele întâmplate m-au secat de orice fel de putere..
Mormăi ridicându-şi capul de pe umărul acestuia, în concordanţă cu deschiderea larg a ochilor.
-Bine, probabil mă va lua şi somnul în curând..mai bine am merge de-aici.
Continuă ridicându-se cu dificultate din braţele tânărului, trântindu-se în primă fază înapoi pe canapea, ridicându-se însă rapid în picioare. Se clătină de câteva ori, până ce îşi stabili echilibrul, fixându-l mai apoi cu privirea, aşteptând o mişcare şi din partea acestuia.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 2:22 pm

Nici eu nu ma simteam mai plin de viata ca Rinnie . Dupa cateva vaicareli , incerc si eu sa ma ridic , reusind din prima incercare . Am simtit totusi ca o sa cad , dar am rezistat . Am prins`o pe fata de mana , revenindu`mi usor , usor .
- Unde mergem ? La mine ? am intrebat`o curios , parasind livingul . Abea mergeam amandoi , taraindu`ne mai mult picioarele dupa noi . Aratam ca si cum am fi baut toata noaptea .
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Masato Rin

Masato Rin


Mesaje : 465
Data de inscriere : 24/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 2:28 pm

-Mi-e indiferent. Oriunde, atâta timp cât există acolo un pat moale.
Mormăi râzând scurt, simţind cum picioarele sale sunt cu mult în urmă, oftând mascat. Îi displăcea acea stare, însă trebuia să o mai suporte încă puţin, până ce avea să doarmă. După odihnă, dimineaţa va avea din nou energie.
Se opri după ce urcă toate scările, simţind nevoia de a face o pauză, şi de a primi un răspuns de la tânăr, pentru a şti în ce direcţie să o apuce.
Sus In jos
Choi Jin Hyung

Choi Jin Hyung


Mesaje : 522
Data de inscriere : 23/01/2011

Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 2:32 pm

Atunci fie .. Sa intram la mine ..Putin imi pasa si mie , simt sum oboseala pune stapanire pe corpul meu .. nici nu mai am cum sa rezit mult .. O sa cad lat pe jos .. o sa ma gasesti adormit pe podea , maine dimineata .. bine macar ca pot vorbi ... am spus scotand cheia din buzunar . Pleoapele incepeau sa mi se ingreuneze incetul cu incetul . Ajunsi in fata usii de la camera mea , scot cheia s o descui .

off : posteaza tu la camera mea intai ca altfel fac dublu-posting :">
Sus In jos
http://madaasopinion.blogspot.com/
Continut sponsorizat





Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gazing blankly at the stars.   Gazing blankly at the stars. - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gazing blankly at the stars.
Sus 
Pagina 8 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Games :: V. Camp - Caminul :: Balconul-
Mergi direct la: