Crazy Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to our camp!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Rules!
The story of V. Camp 254zgcy
Welcome on our camp!
The story of V. Camp 13ypkls
Ultimele subiecte
» Knock first ! [ + 18 ]
The story of V. Camp Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:27 am Scris de Masato Rin

» Unusual space.
The story of V. Camp Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:17 am Scris de Masato Rin

» Shining sun ;x !
The story of V. Camp Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:46 am Scris de Masato Rin

» A walk together .. [ +18 ]
The story of V. Camp Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:44 am Scris de Choi Jin Hyung

» Rinnie's photos~
The story of V. Camp Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:39 am Scris de Choi Jin Hyung

» Ceva dulce ...
The story of V. Camp Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 6:59 am Scris de Keiko Kitagawa

» O noapte cu peripetii ....
The story of V. Camp Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:48 am Scris de Keiko Kitagawa

» Nothin' new...
The story of V. Camp Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:39 am Scris de Keiko Kitagawa

» Something to belive in .
The story of V. Camp Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:29 pm Scris de Alexunder von Deadly

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri

 

 The story of V. Camp

In jos 
AutorMesaj
Mao Setsuko.
Admin
Mao Setsuko.


Mesaje : 81
Data de inscriere : 21/01/2011

The story of V. Camp Empty
MesajSubiect: The story of V. Camp   The story of V. Camp Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:49 am

V. Camp este o tabără aparent normală ce se deschide la începutul fiecarei veri și se încheie odată cu începrea școlii, toamna.
Ea a fost construită de un yakuza foarte cunoscut din Japonia, Tokyo. A apărut în anul 2006, iar de atunci este una dintre cele mai populare tabere.
Este bine ferită de agitația din oraș, construită pe terenul unei foste păduri. Este ca un mic orășel ce are aproape de toate, pentru adolescenți. Pare locul ideal pentru a-ți petrece vacanța.
La prima vedere pare a fi un loc normal, un loc unde adolescenții își petrec cam toată vacanța și se distrează, învățând lucruri noi și alte chestii de genu. Însă niciodată nu trebuie să te iei după aparențe. Odată ce ajungi aici îți schimbi imediat ideea.
Totul începe când mergi la un curs, cunoști diferiți copiii, apoi ajungi în anturajul lor. Lumea devine ca un parc de distracții în care poți și ai voie să faci orice. De la droguri, până la orice fel de relații.

Bine ați venit în V.Camp!
Sus In jos
https://crazy-games.forumgratuit.ro
 
The story of V. Camp
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Games :: Try to go on our camp :: Story & informations-
Mergi direct la: