Crazy Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to our camp!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Rules!
Kiss me. What the hell?! 254zgcy
Welcome on our camp!
Kiss me. What the hell?! 13ypkls
Ultimele subiecte
» Knock first ! [ + 18 ]
Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:27 am Scris de Masato Rin

» Unusual space.
Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:17 am Scris de Masato Rin

» Shining sun ;x !
Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:46 am Scris de Masato Rin

» A walk together .. [ +18 ]
Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:44 am Scris de Choi Jin Hyung

» Rinnie's photos~
Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:39 am Scris de Choi Jin Hyung

» Ceva dulce ...
Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 6:59 am Scris de Keiko Kitagawa

» O noapte cu peripetii ....
Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:48 am Scris de Keiko Kitagawa

» Nothin' new...
Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:39 am Scris de Keiko Kitagawa

» Something to belive in .
Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:29 pm Scris de Alexunder von Deadly

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri

 

 Kiss me. What the hell?!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Alexunder von Deadly

Alexunder von Deadly


Mesaje : 59
Data de inscriere : 25/01/2011
Localizare : Ăntr-un pat. Vă las să ghiciţi.

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 8:07 am

Ce fac eu aici? am întrebat ironic cât păşeam nesigur în încăpere. Înjur către un pici care fuge prin faţa mea, mai-mai să mă dărâme. Mă prind de o masă, aşteptând să se verse peste mine. Nu s-a întâmplat. Mă ridic încet privind în jur. Locul meu nu era aici... Eu acum trebuia să fiu acasă, să stau în pat şi să mă gândesc la ceva. Am început să fug către mica şcenă, căci mă chema profesoara. Am urcat pe şcenă şi am început să cânt Thank you de Sanctus Real. Toţi se uitau la mine. Îmi venea să mă opresc şi să le spun să se uite la geam, la o muscă, nu la mine. Nu-mi plăcea privirea lor, critică.
Sus In jos
http://gatecastle.forumgratuit.ro/
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa


Mesaje : 144
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 8:12 am

Mergeam pe langa sala de petreceri. Am auzit o melodie cunoscuta oentru mine. Mi-a placut mult cum canta melodia. Am intrat putin in sala vrand sa vad cine canta. Imi placea si mie foarte mult sa cant dare era mult mai bun ca mine. L-am privit pe baiat zambind speram sa nu ma vada. Oricum nu prea aveam de ce sa stau acolo. Erau numai copii mici ... imi placea sa ii vad fericiti, dar nu era stilul meu sa stau printre ei.
Sus In jos
Alexunder von Deadly

Alexunder von Deadly


Mesaje : 59
Data de inscriere : 25/01/2011
Localizare : Ăntr-un pat. Vă las să ghiciţi.

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 8:24 am

O privesc pe fata nedumerit. Ce făcea aici? Poate mi se părea, dar era acolo. M-am oprit din cantat, privind-o. Cativa pici m-au injurat in liniste, niste fete au chicotit crezand ca ma uit la ele. Pe naiba... imi spun, mergand printre ele. Un baiat a vrut să-mi pună piedica. L-am prins de cap, l-am intors si l-am trimis doi-trei metrii mai incolo. Râd nemilos de el, ca dovadă că nu-mi păsa. O profesoară m-a certat, eu n-am auzit-o. Am ieşit afară, oftând uşurată.
Sus In jos
http://gatecastle.forumgratuit.ro/
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa


Mesaje : 144
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 8:28 am

Am iesit usor dupa el.
-Stii nu trebuia sa te opresti. Cantai frumos, spun privind cerul . Scuze daca te-am deranjat nu am vrut, spun usor stanjenita deoarece credeam ca era numai si numai vina mea. Am oftat usor privind cerul incontinuare. Sfera luminoasa era asa de frumoasa ce ma facea sa ma gandesc la mai mult decat era in prezent.
Sus In jos
Marie Belikov

Marie Belikov


Mesaje : 41
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 8:48 am

Alex, Alex, Alex ! Numai cuvantul asta ii domina mintea, nu se schimba. Ii pulsa in gand enevant de dureros, o facea pe Marie sa tipe, sa injure, vroia doar sa nu se mai gandeasca un minut la el. Dar nu putea. Imaginea lui, chicotul lui, tot ce tinea de el ii umplea mintea disperant de rapid, fara ca ea sa-si doreasca macar.
Il vazuse pe scena mai devreme, ii placuse, apoi el...el plecase. Din cauza ei ? Sau ce se-ntamplase ? Se incrunta usor, iesind afara dupa el, si dupa o tipa. Se opri in umbra, incat trupul ei si nici ea sa nu se vada.
Isi umezi buzele, privind-o mai atenta pe fata, apoi pe Alex, strangand mana in pumn.
Sus In jos
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa


Mesaje : 144
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 9:36 am

Din instinct mi-am intors capul spre fata. Nu ma asteptam sa mai fie si altcineva pe aici inafara de noi doi. Am privit-o pe fata vroiam sa o intreb de ce sta acolo insa nu stiam daca era bine sau nu.
I-am facut usor un semn din mana incat sa vina si sa nu mai stea retarasa acolo unde era. Eram noua pe aici si nu vroiam sa imi fac dusmani ci din contra prieteni.
Sus In jos
Marie Belikov

Marie Belikov


Mesaje : 41
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 9:42 am

Marie o observa pe fata si-o privi cateva clipe bune in care incerca sa-l faca pe Alex sa-i dispara din minte. Se apropie de ea tacuta, urmarind-o si pe tipa, si pe tanar cu privirea. Isi dadu suvitele de par la o parte de pe frunte, indreptandu-se de spate, dupa care schita un zambet mic, gingas.
Inspira adanc, umezindu-si buzele rosiatice, dupa care o analiza pe fata din cap pana`n picoare. Parea draguta tipa, acum, desigur, aparentele mai si inselau. Uhm, sper ca nu v-am deranjat . Murmura , ducandu-si mana dupa ceafa, zambiind prosteste.
Sus In jos
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa


Mesaje : 144
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 9:46 am

Eu sunt Keiko ... pe scurt Key. Eu am trecut pe aici si am auzit melodia ... este una din preferatele mele si am vrut sa vad cine o canta, si atunci am vazut ca cel ce canta era Alex , spun zambind. Dar ... mai bine nu intram ... spun ingandurata privind cerul de aceasta data. Banuiesc ca nu intrerupi nimic ... defapt eu sunt a cincea roata la caruta .... spun inagandurata.
Sus In jos
Marie Belikov

Marie Belikov


Mesaje : 41
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 9:50 am

Il cunosti pe Alex ? Intreba brusc, de parca tot ce spusese fata fusese banal. Nu, nu era deloc banal ca zisese aceasta Key, dar acum, in gandul ei, doar "el" dainuia. Nimic altceva. Se incrunta usor, apoi se uita in jos, lovind puternic o piatra cu piciorul. Uhm , scuze. Eu sunt Marie, bucuroasa sa te cunosc ! Bine ca avea bune maniere, sincera sa fie, nici macar n-ar fi stiut ce-ar fi facut fara ele. Schita bine-cunoscutul ei zambetl dulce, gingas, apoi isi ridica privirea catre Key, trecandu-si degetele lungi si fine prin parul usor auriu.
Sus In jos
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa


Mesaje : 144
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 9:54 am

Ne-am cunoscut in parc cand cateaua lui a dat peste mine ... spun ingandurata. Nu te gandi ca e mai mult intre noi. Stai linista nu ma bag nimcaieri. spun privind ingandurata cerul. Acum ma simteam prost. Mai prost decat ma simteam cand am venit in aceasta tabara. Mai bine nu veneam si ramaneam cu firma lu tata. Am oftat adanc rezemandu-ma cu spatele de suprafata rece desi imi era foarte frig.
Sus In jos
Marie Belikov

Marie Belikov


Mesaje : 41
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 9:58 am

Sper ca nu te-am suparat. Uhm, nu te bagi nicaieri, fi linistita. Marie schita un zambet, venindu-i sa loveasca ceva. Normal ca biata fata nu se baga nicaieri, si-asa ei doi nu simteau nimic unul pentru celalant. Da, da, cum sa nu. De asta ei ii batea inima atat de tare cand il vedea, de asta se simtea de parca ar fi plutit cand il vedea. Exact, ea una nu simtea absolut nimic pentru Alex. Uh, i-ai cunoscut cateaua ? Surase, trantindu-se pe jos caci o dureau picoarele.
Sus In jos
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa


Mesaje : 144
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 10:05 am

Sa zicem ca a dat peste mine ... m-a crezut afona la o melodie pe care o scrisesem in acea zi si ei nu i-a placut ... spun schitand un zambet fortat. Nu aveam chef sa zambesc, vroiam sa intru in pamant de rusine in acele momente. Ma simteam ultimul om de Pamant. Cea mai nenorocita fiinta si cea mai scorpie. Mi se intampla des dar nu ca acum. Aaaa nu m-am suparat[/b,] spun incet desi stiam ca nu era asa ... amintindu-mi ca asa a inceput aceasta.[b] Eu cred ca ... spun oprindu-ma nevrand sa mai continui. Defapt nu cred nimic, spun retragandu-mi cuvintele.
Sus In jos
Alexunder von Deadly

Alexunder von Deadly


Mesaje : 59
Data de inscriere : 25/01/2011
Localizare : Ăntr-un pat. Vă las să ghiciţi.

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 9:08 pm

Ce? spun, apoi înjur că n-am văzut-o pe Marie. Ştiam, cumva, că a fost acolo. Ştiam că va fi acolo şi data viitoare. Mă uit la cele două fete. Marie... mi-am sous uitânu-mă mai mult la ea. Mă întorc pe călcâie în viteză şi plec spre ieşire. Mulţumesc... arunc eu cuvintele peste umăr, fără să mă întorc. Vroiam să ies afară, să nu mă am întorc. Da, asta vroiam... Vroiam să fug.
Sus In jos
http://gatecastle.forumgratuit.ro/
Marie Belikov

Marie Belikov


Mesaje : 41
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 9:24 pm

Il vede pe Alex plecand, apoi inghite in sec, uitandu-se in jos. Inspira adanc, umezindu-si buzele intr-un gest nervos. Il auzi spunand multumesc, apoi isi ridica privirea catre el, incercand sa-l urmeze. Stranse mana in pumn, scotand un oftat printre buzele rosiatice.
O lua la fuga dupa Alex, injurand soptit, in timp ce-l urmarea atenta cu privirea. Simtea cum ii dadeau lacrimile, dar se abtinea. Alex, stai ! striga la el, oprindu-se brusc in loc.
Sus In jos
Alexunder von Deadly

Alexunder von Deadly


Mesaje : 59
Data de inscriere : 25/01/2011
Localizare : Ăntr-un pat. Vă las să ghiciţi.

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 9:36 pm

Ce vrei? am spus tăios, întorcâdu-mă. Am murmurat o înjurătură câd mi-am dat seama că am vorbit aşa. Cred că îmi părea rău... Îmi venea să-mi dau palme. Mă rog... spun. Nu asta vroiam să spun. Vroiam să-mi cer scuze, dar nu o voi face. Era contrar pricipiilor mele. Da, aşa era. Pufnesc într-un râs nesimţit. Nu îmi păsa ce crede. Vroiam să plec, să nu mă întorc, să-i uit pe toţi. Mai puţin pe Marie...
Sus In jos
http://gatecastle.forumgratuit.ro/
Marie Belikov

Marie Belikov


Mesaje : 41
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 4:54 am

Il auzi razand. Se uita lung, cu regret in privire la el, in timp ce fara sa vrea, pasii o conduceau catre el. Se apropie de tanar, clatinand negativ din cap. Felul in care-i vorbise o durea. O sfasia incet-incet, de parca cineva ar fi invartit cutitul in rana. De cand vorbesti tu asa cu mine ? Intreba, uitandu-se in jos, nevrand macar sa-l vada. Ii era scarba, poate, sau doar era nervoasa pe el.
Tragand aer in piept, brusc, isi ridica mana , apoi ii de-te o palma puterrnica, timp in care-si ridica privirea. Idiotule ! Ingana, apoi dadu sa treaca pe langa el, nu mai vroia nimic, deja ii era rusine de ce facuse. Sa dea in Alex ? Nu-i venea sa creada ca putuse sa-i faca una ca asta, tocmai lui.
Sus In jos
Alexunder von Deadly

Alexunder von Deadly


Mesaje : 59
Data de inscriere : 25/01/2011
Localizare : Ăntr-un pat. Vă las să ghiciţi.

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 5:21 am

Am fracat obrazul îndelung. Mă durea. Tare.
Marie! am strigat, într-un final fugind după fată. Vroiam să mă iau la pumin. Cât de tâmpit am fost?! Până la apogeu, în orice caz. Am fugit şi mai repede, am prins-o de mână pe fată şi am şoptit. Scuze...
Credeam că nu va mai vorbi cu mine niciodată. Defapt, eram sigur. Dar ce era să fac? Am fost un prost. spun inconştient cu voce tare.
Sus In jos
http://gatecastle.forumgratuit.ro/
Marie Belikov

Marie Belikov


Mesaje : 41
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 5:26 am

Il auzi fugind dupa ea. Nici gand sa se intoarca. Il ura, o facuse sa-i dea o palma. Ura asta, iar acum, incepea sa-l deteste pe el. Ii simti mana cuprinzandui-o si se-ntoarse brusc, cu privirea umeda catre el. Ce mai vrei ? Zise cu glasul tremurat, evitand sa-l priveasca in ochii. Se uita in jos, la pamantul care poate suferea ca si ea. Spera ca macar sa nu fie singura.
Ai fost, si inca mai esti. Murmura, nedandu-si seama. Inspira adanc, apoi incerca sa-si retraga mana dintra sa. Da-mi drumul, Alex. spuse soptit, ridicandu-si privirea catre el.
Sus In jos
Alexunder von Deadly

Alexunder von Deadly


Mesaje : 59
Data de inscriere : 25/01/2011
Localizare : Ăntr-un pat. Vă las să ghiciţi.

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 5:36 am

Nu vreau. spun glumeţ zâmbind. Nu mă deranja că mă ura. Era bine să fiu din nou lângă ea. Şi, pe lângă asta, era vina mea. Eu, ca un prost, am vorbit tăios. Crec că era din cauză că pici aceia se uitau la mine aşa. Nu suportam să fiu criticat. Uram să vină cineva la mine şi să mă critice. Nu eram... Ghhh, la dracu'! înjur în gând, vrând să nu mă fi dus la acel bal niciodată. Cred că acum şi-au găsit alţii. Lasă că trece.
Sus In jos
http://gatecastle.forumgratuit.ro/
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa


Mesaje : 144
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 28

Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 6:55 am

Priceva cerul ingandurata. Ma simteam ca ultima persoane de pe pamant.
Bravo Key ai reusit inca o data sa strici totul, felicitari! Meriti un premiu "Cazanul cu smoala", imi spun ironica cu voce tare nepasandu-mi daca cineva din sala ma auzea si imi zicea ca sunt nebuna. Am iesit prin spate ca sa nu ii deranjez pe cei doi. Nu vroiam sa ii mai deranjez inca o data.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kiss me. What the hell?! Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me. What the hell?!   Kiss me. What the hell?! Icon_minitime

Sus In jos
 
Kiss me. What the hell?!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Games :: The camp :: Petreceri-
Mergi direct la: