Crazy Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to our camp!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Rules!
My world of chocolate 254zgcy
Welcome on our camp!
My world of chocolate 13ypkls
Ultimele subiecte
» Knock first ! [ + 18 ]
My world of chocolate Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:27 am Scris de Masato Rin

» Unusual space.
My world of chocolate Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:17 am Scris de Masato Rin

» Shining sun ;x !
My world of chocolate Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:46 am Scris de Masato Rin

» A walk together .. [ +18 ]
My world of chocolate Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:44 am Scris de Choi Jin Hyung

» Rinnie's photos~
My world of chocolate Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:39 am Scris de Choi Jin Hyung

» Ceva dulce ...
My world of chocolate Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 6:59 am Scris de Keiko Kitagawa

» O noapte cu peripetii ....
My world of chocolate Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:48 am Scris de Keiko Kitagawa

» Nothin' new...
My world of chocolate Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:39 am Scris de Keiko Kitagawa

» Something to belive in .
My world of chocolate Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:29 pm Scris de Alexunder von Deadly

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri

 

 My world of chocolate

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Gabrielle Smith

Gabrielle Smith


Mesaje : 3
Data de inscriere : 24/01/2011

My world of chocolate Empty
MesajSubiect: My world of chocolate   My world of chocolate Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 10:51 am

"Mancare!Mancare,mancare,mancare,mancare..." Acesta era cam singurul cuvant ce ii rasuna in minte,se putea auzi ca un ecou prin capul ei,trebuia doar sa fi atent.Tocmai venea de la ora si cum prin capul ei treceau doar ca vantul notiunile,s`a gandit sa repete la cantina.Ei...bine,macar asa vroia dupa ce a simtit mirosul a mai multor bunatati ce i`au facut stomacul sa o certe.Nu prea manca dimineata,nu avea acest obicei pe care insasi ea il numea "prost".Si`a luat o tava si a pus la intamplare ce a gasit,nici nu s`a mai uitat daca ii place sau nu,tot ce conta era ca stomacul ei nu mai avea mult si se manca singur.Stia,insa,ca pauza nu era sa lunga si urma sa fie ascultata,din ce?Nu stia,la ce ora,nici asta.S`a asezat la o masa intamplatoare si a deschis cartea privind`o cateva secunde.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto

Satoshi Matsumoto


Mesaje : 4
Data de inscriere : 24/01/2011

My world of chocolate Empty
MesajSubiect: Re: My world of chocolate   My world of chocolate Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 9:09 am

Tocmai terminase ora de studiu electrofiziologic , o oră ce o avea o dată la două săptămâni , nici
Erau mese-mese, cei drept toate pline de tot felul de puştanii din aceea şcoală , care mai de care gălăgioşi şi plini de figuri. Îşi luă o tavă şi adăugă simplu pe ea , un suc natural verde de mere , o plăcintă mică de vişine şi o porţie mică de asemenea de paste cu vreo doi sau trei creveţi.
Luă tava cu o mână şi privi în stânga şi în dreapta. Îşi ridică m-ai bine pe umăr geanta şi merse către o masă ocupată de o tânără blondă. Spera să nu deranjeze aşa că întrebă.
Scuze. Te deranjează dacă stai la masă cu tine? întrebă acesta , evitând priviriile insistente a-le unora care ştiau cine era el de fapt şi era m-ai bine că nu se băgau cu acesta în seamă pentru că putea devini chiar şi violent.
Sus In jos
Gabrielle Smith

Gabrielle Smith


Mesaje : 3
Data de inscriere : 24/01/2011

My world of chocolate Empty
MesajSubiect: Re: My world of chocolate   My world of chocolate Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 12:02 pm

Nici nu stia ce sa hraneasca primul creierul sau stomacul?Daca se punea pe invatat incepea stomacul sa o avertizeze din nou,daca manca,nu mai invata nimic,si asta era destul de rau,deoarece nu stia nici ce ora are.Era complet paralelea cu ce se intampla in jurul sau,nu stia decat de filmele de groaza ce nu scapau din mainile sale in nici o seara.A ridicat capul din cartea pe care o deschise si o puse pe masa,apoi si` dus privirea spre baiatul care intreba ceva,ce?!Nici ea nu stia,nu prea fusese atenta,dar oricum nu conta,sigur trebuia sa raspunda cu da sau nu,dar si asta era cam greu ca nu sia ce sa raspunda.Si`a dus privirea catre tava din mana baiatului si a rasuflat usurata dandu`si seama despre ce era vorba.
Uhm...nup! zambi cald,concentranduse apoi pe cartea pe care o deschisese.
Sus In jos
Continut sponsorizat





My world of chocolate Empty
MesajSubiect: Re: My world of chocolate   My world of chocolate Icon_minitime

Sus In jos
 
My world of chocolate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bubble World~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Games :: The camp :: Cantina-
Mergi direct la: